FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Naj- na Rapidklubie
  • Wprawdzie jest księga rekordów Guinessa, ale tak wysoko i daleko nie trzeba sięgać. Można na forum w kilku słowach czy zdaniach opisać własne "osiągnięcia" związane z Rapidem, bez komisji, badań czy pomiarów.
    Może kilka na początek:
    naj-starszy Rapid, naj-droższy R, naj-dłuższa przebyta trasa w jednym ciągu (non stop), naj-większa przebyta odległość na W, Z, Pn czy Pd, naj-lepszy zamontowany bajer, naj-droższy bajer, naj-lepszy (zdaniem klubowicza) mod, naj-więcej modów, naj-więcej pasażerów na pokładzie, naj-droższa naprawa, naj-dłuższa naprawa, ...
    Możliwości jest wiele. Zapraszam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami, na wesoło - na zasadzie zabawy.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • To może ja zacznę:
    -Najdłuższy dystans na jednym zbiorniku: 900 km
    -Najbardziej użyteczny element wyposażenia: ksenony! Już nie chcę auta z normalnymi żarówkami:)
    -Najlepszy mod: zakodowanie HHC
    Z moich "naj" chyba to tyle :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @Maciek_1991 podbijam :P ponad 1020 km na baku :]
    na_baku.jpg
    2611 x 1958 - 562K
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM@(148KM/229Nm) | MY16 | Style MAX + Emotion | Biel Candy | 135 tkm | Warszawa
  • ooo to ładnie, chyba tylko trasa i tempomat :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • V max 229km/h, 0-100km/h 7.7s
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Najdluższa trasa na raz Szczecin-Marina(Chorwacja) 1600km 15h
    V-max 205
    Najlepszy mod dystanse + alusy et40 r17 i oczywiscie drugi najlepszy mod subwoofer w bagazniku
    W tym roku w planach przelotowy wydech z nierdzewki + chip
    Rapid SB | 1.2 TSI 132km | MY2014 | Ambition max + panorama | Corrida red | 70000 | Szczecin
  • Naj-większy roczny przebieg ma kol. supermajku - 105 tkm,
    naj-mniejszy roczny przebieg ma kol. piotrpawela - 8300 km.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?