FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Android Radio
  • Witam,

    Zastanawiam się nad podmianką swinga na coś z androidem co współpracowało by w pełni z czujnikami parkowania i kierownicą / maxidotem. Jest tego teraz pełno ale nie wiem który model da się włożyc plug&play żeby później nie było wtopy że nie da się zamontować albo coś nie działa.... Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie ?
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Szukaj, bylo...
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Nie wiem jaki masz rocznik auta,ale od MY16 raczej nic nie podejdzie tzn nie bedzie np sterowania z kierownicy. Przerabialem ten temat,ale moze juz cos jest na rynku co podejdzie??
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • używa ktoś może nowszej generacji chińskiego radia z androidem 6, 2GB RAM i 32 GB pamięci wew ? możecie coś polecić ? gadgety typu DAB, moduł TV i inne mile widziane (o ile w Polsce działają)  Przy okazji oczywiście bym jeszcze doposażył swojego MY14 w kamerkę cofania i rejestrator na przednią szybę - polecacie jakąś kamerkę na USB ?  nie przeszkadzało by mi jakby miało fizyczne CD/DVD i przyciski lub pokrętła  - kobiecie w razie czego zawsze łatwiej to ogarnąć niż typowo dotykowy ekran :-) Mój rapidek ma raczej skromne wyposażenie (brak sterowania radiem z kierownicy, niezbyt rozbudowany  wyświetlacz wiec może radio w połączeniu z obd wyświetliło by więcej info ? (nie wiem czy połączenie ze złączem serwisowym  jest tylko przez BT czy też zwykłe przewodowe ?)
    Rapid LB | 1.2 MPI LPG 75KM | MY14 | Ambition Komfort |Corrida |W-wa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?