FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam Wszystkim.
    Ostatnio stałem się posiadaczem nowego rapida. Chciałbym go trochę obniżyć i pomyślałem o Eibach pro kit. Czy ktoś zakładał u siebie może ? Głównie interesuje mnie czy wystarczą do zmiany sprężyny czy muszę zmieniać  amory też i jeszcze wazniejsze czy aso nie cofnie mi gwarancji za zawieszenie? 
    Mam te springi w innym aucie i tam zmieniałem tylko springi i wszystko jest ok.
    dzieki
    pozdrawiam
  • Pro-Kit

    Sprężyny obniżające auto do maksymalnie 40mm. Do zastosowania z seryjnymi jak i sportowymi amortyzatorami.
    https://eibach.pl/catalog.html?marka=34&model=750

    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Też mnie ten temat interesuje, ASO twierdzi cały czas, że gwarancja na amorki itp elementy będzie nie wazna.
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • :) a na co ci gwarancja jak to i tak będzie Twoje 
    RAPID LB | 1.2 TSI LPG 110KM | MY 2017 | STYLE | WHITE MOON METALIC |3000 i rośnie :) | SMI
  • Auto bedzie robilo 20k km rocznie wiec gwarancja by sie przydala :) pytalem przy zakupie to niby powiedzieli ze jak zrobie w jakims aso to gwarancja zostanie a w innym aso powiedzieli ze nie :) w sumie to po dobrej drodzr bedzie 80%km wiec moze  tak szybko zawieszenie nie padnie. 
  • Ten sam problem co z Rapidem ludzie mieli z Octavia 1. Montowanie sztywniejszego zawieszenia załatwialo sprawe, szczególnie w autach z silnikami 1.8T gdzie jak dawało się w rure światła kierowały się na niebo ;)
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • A jak to wizualnie wygląda,mało fotek robicie.Balon cyknij coś bo z tego co pamietam brylujesz pod względem modów :D
  • No właśnie pokaż coś jak wygląda na tych sprężynach.
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • W Krakowie szybko byś zawisł na pierwszej lepszej nierówności :)
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Koszmarnie to wygląda...
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Aras - to jest  -40 mm ?
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • jechałem na 30mm i na 16 nie stal tak nisko tylko osiadł na tyle ze kolo wygląda pełne w nadkolu i fajnie sie prowadził.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Całkowicie nie moje klimaty...
    Ale, jak mawiał klasyk - "nie to jest ładne, co jest ładne, tylko co się komu podoba...".
    :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Bardzo ładnie. Zadowolony? Raczej na trasy pewnie a nie na dziurawe miasta...
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Ładnie stoi, nie za nisko, w sam raz, na prowadzenie nie.mozna już narzekać.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Plus za czarna ramke grilla ;) też planuję zrobić tylko nie wiem czy malować czy plastidipem.
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Ja będę grila wyklejał razem z dachem ;)

    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Ciekawie się prezentuje,jak z kosztami oklejenia lusterek i dachu Aras?
  • To na dachu to szyberdach, czy tylko atrapa?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Balon jak oklejales dach to antenke zdejmowales? Tez bede oklejal nie dlugo i nie wien czy ogarna to
  • Załóż wątek o szyberdachu i opisz go trochę, fotki wrzuć...
    Sam montowałeś? Gdzie kupiłeś? Zadowolonyś i czy było warto? Mechaniczny czy elektryczny?
    Słowem - pochwal się! :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?