FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zestaw głośnomówiący Bluetooth
  • Koledzy,
    chciałem zapytać czy ktoś ma na wyposażeniu zestaw głośnomówiący Bluetooth, który można domówić z katalogu akcesoriów nr. 000 051 473R i jest to najprawdopodobniej model Bury CC9068? Jeśli tak to prośba wielka o informację ile za niego zapłaciliście i ew. szczegóły jak on jest podłączony i jak się sprawuje.
  • Ja mam zestaw glosnomowiacy z nokii, oferowali mi rowniez firmy parot, natomiast chciałem nokie. Jesli chodzi o użytkowanie to nie narzekam, niemniej bardzo to czułe i rozmówca wszystko dokładnie słyszy. Jesli chodzi o cenę to około 550 zł z montażem zapłaciłem.
  • Znalazło się wyjaśnienie:
    Nie wiem czy zdjęcie zadziałało (jak nie to link: http://new.skoda-auto.com/en/models/rapid-spaceback/technology)
    imageimage

  • Co się wyjaśniło? Nie bardzo rozumiem co miała wyjaśnić informacja w powyższym linku;) 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Sory, odpowiedź miała być do tematu Maxi-Dot, ale niestety nie ma możliwości usuwania wpisów, stąd małe zamieszanie.
  • @alberto0055 mam zestaw głośnomówiący Bluetooth i powiem Ci że to super sprawa :) łatwe i bardzo szybkie połączenie z telefonem (Xperia Z) a i w trakcie jazdy się przydaje :)jak możesz wchodź w temat :)
  • zestaw wynegocjowałem jako gratis, tylko byłem pewny, że to będzie wyświetlacz multimedialny z możliwością bezpośredniego wybierania numerów odczytywania sms itd czyli model Bury CC9068, a przy odbiorze okazało się, że mam zainstalowany model CC6048 nawet nie chce mówić jaki byłem rozczarowany i jak małą wiedzę na ten temat miała Pani, z którą prowadziliśmy jako firma całą transakcję.
    Generalnie jeżeli chodzi o funkcjonalność to świetna sprawa, ale chcać zadzwonić i tak muszę wyciągać telefon i wybierać numer co mnie strasznie wkurza. Ale mój błąd bo zrezygnowałem z fabrycznego, w którym cała ksiązka jest w Maxi-Docie!
  • No u mnie smsa też nie odczytasz ale książka ładnie się pobiera (podobnie jak połączenia ) i wszystko można wybierać z poziomu MAXI-DOTA.
  • żałuję że nie kupiłem zestawu. Teraz zastanawiam się nad jakąś alternatywą czy ktoś ma nie oryginalny zestaw i ile kosztował razem z montażem ?
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Panowie,

    Gdzie w rapidzie jest zamontowany fabryczny modul bluetooth? Pod fotelem pasasera tak jak w fabii?
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86KM |MY2013|Ambition MAX|Candy white|145000|Lublin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?