FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Lusterka zewnętrzne - cena
  • Witam,
    Rano zastałem taki widok po obu stronach samochodu... Czy ktoś z was orientuje się jaki jest koszt oryginalnych wkładów do lusterek? Zamienniki widzę za 45zł sztuka... Ale wolałbym oryginalne i nie wiem czy zgłaszanie do ubezpieczalni jest opłacalne :/
    17571028_1500896559930254_1671170083_o.jpg
    1789 x 1749 - 440K
    Rapid SB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY16 | StyleMAXX | Race Blue | 21 000km | Poznań
  • Jeśli szkoda jest poniżej kilku stówek to nie ma sensu zgłaszać. AC wzrośnie Ci o ok 5-10% na okres 3 lat, wiec wzrost roczny przewyższa wartość lusterek.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Właśnie to chciałem ustalić ile te lustra kosztują, dowiem się jutro w ASO...
    Rapid SB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY16 | StyleMAXX | Race Blue | 21 000km | Poznań
  • Wkład lusterka w Polbis Auto w Olsztynie 258 zł więc pewnie wszędzie tak samo.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Sprawdź - czy masz udział własny. Przy takiej opcji w wys. 1% z wartości ceny samochodu to już daje kwotę rzędu 400 - 600 zł. Przy wyższym udziale ta wartość jest stosownie jeszcze większa. Stąd - tak jak pisał kol. amiskiew - w Twojej szkodzie - 2 wkłady - sprawa nie warta świeczki. Pozostaje zakup z własnej kieszeni i montaż własnym sumptem. 
    I delikatne życzenie - by to było tylko ten jeden raz ...
    Pozdrawiam

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @amiskiew Opłata wzrasta o 40% jeżeli szkoda była w roku poprzednim (ubezpiecznie przez leasingodawcę) żeby od tego uciec można zmienić na ubezpieczenie zryczałtowane..
    @maciektsi Poznań podali że około 270, dzięki za info.
    @jercen W leasingu nie ma udziału własnego - więc mnie nie łapie, ale jest tak jak mówisz.
    Będę miał i "chińskie" i czeskie w ręku, porównam i dam znać jakie są różnice, może komuś się przyda ta wiedza.
    Dziękuję wszystkim.
    Rapid SB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY16 | StyleMAXX | Race Blue | 21 000km | Poznań

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?