FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Bolero i MP3 CD?
  • Cześć, 

    Byłem święcie przekonany, że w Rapidach z radiem Bolero i pakietem Audio montowane są też czytniki CD z MP3... Nie mogę nic znaleźć. Mam USB i AUX pod radiem, SD w schowku, ale CD nie widać :( Wasze Rapidy też pozbawione są czyników CD?
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY2017 | Ambition | White Moon | 1500km | Warszawa
  • tak, mam ten  sam model i w schowku jest cos co przypomina naped cd ale to tylko atrapa z miejscem na karty sd. W sumie jakby nie patrzec inne nośniki pamięci sa teraz popularniejsze od cd bo pojemnosc duzo większą mają. Pozostaje ci jakas aplikacja i przekonwertowanie cd na mp3 :) 
    RAPID LB | 1.2 TSI LPG 110KM | MY 2017 | STYLE | WHITE MOON METALIC |3000 i rośnie :) | SMI
  • Witam,fakt faktem,że płyta CD odchodzi już do lamusa,ale ile jeszcze każdy z nas może ma fajnych płyt z muzyką,dlatego ja jestem zadowolony ze swojego radia SWING,bo mogę słuchać radia,słuchać płyty CD i słuchać muzyki mp3 z pendrive USB lub z karty SD włożonej do adaptera USB,jest jeszcze wejście AUX i czego chcieć więcej ?
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • W wersjach MY16 jest już zmienione radio i w schowku jest cała stacja a tutaj masz tylko ekran wyświetlający. W starszych wersjach całe radio było w kokpicie centralnym i tam był tez napęd CD.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?