FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Środki czystości
  • "ps. już czekam, jak @Fredi88 zaproponuje coś w cenie kilku setek ;-D  Pozdrawiam"

    Nie rozumiem po co taka ironia... Na durne komentarze nie odpowiadam :) Dla mnie możesz nawet całe auto kujawskim wysmarować, żeby błyszczało. Ten twój specyfik za 3-4 zł da się zastąpić innym za 12zł który starczył mi na ponad rok czasu przy myciu auta raz na tydzień-dwa... ale to już nie twój problem zapewne.
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • @Fredi88 a zauważyłeś uśmiech na końcu?  Mogłeś do tego podejść na miękko... albo tak jak podszedłeś... liczyłem na Twoje poczucie humoru ;-)  Nie spinaj się, więcej luzu i wszystkiego dobrego dla Ciebie!
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Celowo napisałeś to tak jak napisałeś a teraz niby wielce wyluzowanego udajesz. Śmiejesz sie to się śmiej. Sam używałem marketowych kosmetyków zanim przesiadłem się na takie bardziej markowe i teraz wiem że warto dać więcej bo suma sumarm i tak wyjdzie taniej (wydajniej).
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • @Fredi88 bo taki jestem ;-)  nikogo nie udaję i mam dystans... i tego Tobie również życzę... Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • ok dzięki @bounty za info, też będę tak robić:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • ja kupiłem coś takiego Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Paste Wax ze szwagrem na spółę.

    Bo na Collinite 476 coś się nie mógł zdecydować może dlatego że ma lakier czarny perłowy ale następnym kupimy  Collinite. Ciekawy jestem ile to wytrzyma. Bo pierwszy raz kupuje takie zabawki do pielęgnacji auta, wcześniej myłem produktami budżetowymi k2, Plastmal a Sonax  i Turtlewax wydawał mi się górną półką.
    Auto ładnie pachnie, po aplikacji wosku nie zostawia smug łatwo się to nakłada  i ściera ale czasu i tak wychodzi kupę. Efekt jest świetny pomimo ceny rzeczywiście starczy na długo.

    Fredi88
    proszę o wykład po górno półkowych kosmetykach.
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Przy poprzednim aucie stosowałem do kokpitu Plak i byłem zadowolony. Nakładałem go po uprzednim umyciu. Teraz widzę, że w Rapidzie zostawia nieładne ślady. Być może plastiki tak nierówno go chłoną. Co do kierownicy słyszałem opinie o oliwce do niemowląt ale jakoś nie mam zaufania. Tak samo jak do specjalnych nawilżonych chusteczek (ale używałem tych tańszych)
    Rapid SB | 1.2 110KM | Ambition Plus
  • nie masz zaufania do mega delikatnej oliwki dla dzieci ale do tanich chusteczek juz tak ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Do oliwki nie mam zaufania bo skórę dziecka tak naprawdę wysusza (serio;)). Z chusteczkami nie rozumiem;) Uważasz, że oliwka jest ok? Może spróbuję.
    Rapid SB | 1.2 110KM | Ambition Plus
  •  A macie coś koledzy na deskę rozdzielczą, żeby ją "zmatowić" strasznie odbija się słońce od tego plastiku.
  • Jestem po zakupach "chemikaliów" do pielegnacji szkody. Pozwolilem sobie na markowe produkty i muszę przyznać ze jestem w pozytywnym szoku po pierwszej kąpieli. W wolnej chwili opiszę wszystko. Odpowiadając na pyt. Kolegi lukasz13 polecam ci Poorboy's World Natural Look. Tester możesz kupić za 20zł i przetestować. Wg. mnie jest to super środek...ładnie pachnie i powoduje ze plastik ładnie wygląda. Ja poleciałem nim wszystkie plastiki w środku oraz skòry.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Ja też ostani kupiłem kosmetki z wyższej półki i padło na Shiny Garage Exterme, zajebisty wosk, polecam. Przed położeniem wosku daje się jeszcze takie czyścidło do lakieru Shiny Garage Paint Cleaner+ razem to dało niesamowity efekt, lakier po prostu odżył i odzyskał blask. Takie pastowanie wystarcza na pół roku i to jest naprawdę fajne. A do plastików do środka mleczko Shiny Garage Apple plastic dressing, jakież było moje zdziwienie jak wygląda plastik po tym mleczku a jak wyglądał po plaku, uwierzcie różnica była kolosalna.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • ja mam szampon Shiny Garage SLEEK AND BUBBLY PREMIUM CAR BATH,
    efekt na zdjęciu i w rzeczywistości podobny :)
    Dodam, że zaraz po zakupie lakier był zabezpieczony powłoką polimerową.

    szkoda.jpg
    1836 x 1658 - 872K
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Ładnie wygląda, fele masz 16-stki?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Fabryczne 16 Dione

    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Do kierownicy SONAX z woskiem, chusteczki dla niemowląt (te chyba do czyszczenia?)

    Czym jeszcze konserwujecie skórę na kierownicy?
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?