FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Tempomat moje doświadczenia z...
  • Opiszcie swoje doświadczenia związane z używaniem tempomatu. Za czy przeciw? Pomaga czy przeszkadza etc.
    Nie znalazłem takiego tematu. Jeżeli był, proszę o skasowanie/przesunięcie
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Dla mnie to był jeden z priorytetów przy doposażaniu R, moim zdaniem mega przydatny, nawet na krótszej trasie, nie wyobrażam sobie teraz jazdy na długich trasach bez niego
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Masz rację, w szczególności przy DSG, nie wyobrażam sobie innej opcji.
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • Dzięki niemu nauczyłem się jeździć po mieście 50-60 km/h. Ubolewam, że nie mam go u siebie w R. Gdy jadę innym autem używam zawsze, lecz gdy jestem śpiący to absolutnie.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Jedna z ważniejszych rzeczy w trasie, prawa noga będzie wdzięczna za to udogodnienie, do pełni szczęścia brakuje tylko aktywnego tempomatu ale to już inna bajka .   
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Niestety  z poziomu smartfona nie potrafię wyedytowac ankiety
     Spróbuję, gdy będę w domu
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Ja używam tylko jak jadę gdzieś dłużej np. autostrady, ekspresówki itp., jeżdżąc "w koło komina" nie używam.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Używam tylko w dłuższych trasach, ale jest zdecydowanie potrzebny.
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • Kupując auto bardzo chciałem mieć tempomat mimo, że nie jeżdżę zbyt dużo w trasie. Jak dla mnie super sprawa. Na początku bawiłem się nim nawet na dłuższych odcinkach bez świateł w mieście ale już mi przeszło. W trasie, obowiązkowo. Co prawda szkoda, że nie jest adaptacyjny ale może w kolejnym aucie się dorobię takiego wynalazku :)
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY17 | Style | Szary Quarz Metalizowany | 60300km | ŁDZ
  • Chciałbym nieśmiało powiedzieć, że temat dotyczy doświadczeń z pracy z tempomatem.
    15 sekund zajęło mi znalezienie tematu traktującego o cenie założenie tegoż.
    Proszę bardzo:
     http://rapidklub.pl/discussion/615/dokladanie-tempomatu-do-rapida-1-2tsi-2013/p1

    <mod> zrobione :)
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?