FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio SWING - gdy włączona stacja radiowa nie działa ŠKODA Surround i Virtual Subwoofer
  • Witam,
    Wczoraj odebrałem nową Skodę Rapid z pakietem audio. Jest Radio Swing + dodatkowe 2 głośniki z tyłu - ŠKODA Surround oraz Virtual Subwoofer. Gdy włączę jakąkolwiek stację radiową nie jest aktywne ani ŠKODA Surround, ani Virtual Subwoofer. Powyższe działają tylko przy usb, aux i bt audio. Czy to normalne zachowanie? Gdy jest włączone radio ŠKODA Surround oraz Virtual Subwoofer są nieaktywne. Szukałem w instrukcji, ale nie znalazłem żadnej informacji. Czy też tak macie? Mój pojazd jest nowy, tegoroczny po lifcie - silnik 1.0. Bardzo proszę o info.
    Pzdrw.
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 300km
  • Normalne, gdybys mial radio cyfrowe to by dzialalo, stacje analogowe maja slaba jakosc i podbicie dzwiekow moze pogorszyc odczucia jakosci dzwieku.
    Skoda Rapid LB/ 1.2tsi chip144KM /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Te funkcję działają tylko z nośników zewnętrznych tak jak napisał PinkFloyd
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MR18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race / 10km / Zielona Góra
  • Dzięki za info! Trochę szkoda, że nie działa przy słuchaniu stacji radiowych... Mówi się trudno.
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 300km
  • Też żałuję, gdyż różnica w jakości dźwięku jest ogromna.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MR18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race / 10km / Zielona Góra

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@bounty @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?