FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Czy dostaliście karta kodowa do radia?
  • Witam. 
    Odebrałem wczoraj Rapida w wersji Elegance. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.
    Mam pytanie czy do swoich rapidek dostaliście kartę kodową do radia?
    Mam nawigację amundsena ale nic takiego jak ten kod nie widzę :(
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Ja nie dostałem. Prosiłem ładnie aby mi wpisali kod radia ale otrzymałem informację, że kod radia jest zaprogramowany w komputerze samochodu i go nie potrzebuję. Gdy sprzedam radio, to nowy właściciel będzie musiał udać się do ASO w celu uzyskania kodu do radia. Trochę lipa, bo lekko zniechęca potencjalnego kupca w przyszłości.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • a no to nie jest tak źle jak myślałem. 
    Bałem się, że jak odepnę klemy to potem dostanę miły komunikat z napisem PODAJ KOD PIN...  i serwis...
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Też o to pytałem. Na szczęście dzięki informacji w komputerze, po zaniku i przywróceniu napięcia, radio zakoduje się samo.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • ciekawe zabezpieczenie przed kradzieżą
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?