Wersja modułu komfortu - wymiana - Forum SKODA RAPID
FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wersja modułu komfortu - wymiana
  • W obecnej chwili mam następujący moduł BCM u siebie w aucie: 6R0 937 086 P
    I teraz planuje następujące zmiany, które chciałbym mieć u siebie w aucie związane z elektryką / kodowaniem:
    - staging;
    - lap timer;
    - ilość paliwa;
    - wycieraczki dopasowane do prędkości;
    - mignięcie kierunkowskazu x5, przy krótkim naciśnięciu manetki
    - doświetlanie zakrętów;
    - pełne otwieranie / zamykanie szyb (choćby miało to być tylko dla kierowcy, obecnie kierowca w pełni się tylko otwiera) bez przytrzymania guzika i jakby dało radę również z pilota;
    - HHC;
    - TPM;
    - doświetlanie zakrętów;
    - coming home / leaving home;

I stąd moje pytanie czy BCM o numerze 6C0 937 089 C będzie u mnie w pełni działać? Czy obecne ustawienia, które mam w moim można zrobić na zasadzie kopiuj wklej w nowy, a potem aktywować to co bym chciało dodatkowo mieć?

Ze względu, że guziki w drzwiach kierowcy na 100% nie mają dodatkowego sterowania do pełnego O/Z bez przytrzymania, trzeba by ten panel wymienić, zakładam, że wiązka przewodów również idzie do wymiany, czy ma ktoś z Was może numery seryjne, które powinienem zakupić części?
    Podobnie moż być z tego co czytałem również z doświetlaniem zakrętów, że wiązka byłaby do wymiany.

Dodatkowo chciałbym wymienić seryjne radio Swing z obsługą czujników (mam tylko tylne) bez BT, na Amundsen'a z BT (radio to jest jak już wiem RNS 315), żeby móc w pełni wykorzystać BT i nawigację muszę mieć antenę oraz mikrofon, czy mogę Was również prosić o numery tych części?

Z góry wielkie dzięki za pomoc i informację :)

Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Blue Denim | 55000km | Częstochowa

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@bounty @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?