FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
DSG i poduszka silnika
  • Otóż zastanawia mnie jedno, czy właściciele aut z DSG mają podobne odczucia, co raz częściej pojawiać się zjawisko poszarpywania przeważnie biegu w górę, no i przy ruszaniu co najbardziej denerwuje nawet lekkie dodanie gazu powoduje odczucie zerwania, jak by gazu nie dodal przy ruszaniu to musi tak nie miło szarpnąć, podobno poduszki silnika w rapidie nie są za ciekawe moze to jest wina? a jeśli chodzi o DSG to moze tylko aktualizacja oprogramowania bo za pewno to jest problem przy poszapywaniu biegów w górę?
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Dsg DG200 na suchych sprzęgłach tak.ma, specyfika sprzęgieł, niektórym przez to wymieniali skrzynie.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Słabo bo myslałem, ze ta skrzynia jest lepsza.
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Ogolnie jest spoko gdyby nie te szczegóły.
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Mokra DSG jest pancerna, ale ma.mechatronike w oleju, jeżeli nie wymieniasz oleju opilki z tarcz zasyfiaja zawory mechatroniki i szarpie, aso najpierw wymieniala olej co 120 i mechatroniki sie sypaly, jeżeli robisz olej co 60 tys km latają bezproblemowo do 300 tys km i znoszą mocny tuning, suche nie maja tego problemu, mechatronika ma olej w sobie nie mający kontaktu ze sprzeglami,.za to sprzęgła są słabsze. W DQ200 pomaga czasami zrobienie adaptacji sprzegiel.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • ASO nie widzi problemu wiadomo, bez powodu bym do nich specjalnie nie przyjeżdżał.
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?