FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wyciek z tylnej wycieraczki
  • Witam
    Dzisiaj zauważyłem u siebie w R wyciek na szybie jakby z tylnej wycieraczki. Po lepkości i zapachu stwierdziłem że jest to płyn do spryskiwaczy. Już coś takiego kiedyś miałem głównie jak było ciepło ale później to jakby ustało (jak otwierałem klapę wyciek rozlewał się po całej szybie). W międzyczasie miałem wymieniają uszczelkę między szybą a wycieraczką i zamek klapy bo dostawała się tamtędy woda. Jednak to było dość dawno i nic się później nie działo. Ma ktoś u siebie taki przypadek? Zastanawiam się czym może być to spowodowane. Po wytarciu tego śladu i użyciu tylnych spryskiwaczy nie zauważyłem żeby coś się sączyło. Z przodu też przy spryskiwaczach nic takiego nie widzę. Ogólnie rzadko używam spryskiwaczy z tyłu, jak już to bardziej przód. Nie wiem czy płyn idzie jedną pompką i ona podaje też płyn na tył i nieco zaworek popuszcza wtedy.
    Mój przypadek pokazuje na załączonej fotce.
    20180324_214318.jpg
    800 x 600 - 127K
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?