FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Co sądzicie o nowych pakietach MAX dla Rapida?
  • Właśnie zaintrygowała mnie reklama w TV odnośnie wprowadzonych nowych pakietów MAX w wyposażeniu Skód m.in Rapida. Ktoś wie jak to wygląda w odniesieniu do tego co było, tzn poszli na korzyść (wyposażenie / cena) czy to tylko zagrywka marketingowa?
  • Na stronie http://www.skoda-auto.pl/modele/rapid/poznaj-model już są wszystkie szczegóły, w konfiguratorze również.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Pakiet komfort jest w cenie.
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • Skonfigurowałem swój wg nowych pakietów i cena wychodzi taka sama. Reklama dźwignią handlu :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • @Jacek, ciekawe rzeczy piszesz bo ja też tak robiłem z konfiguracją o jakiej wcześniej myślałem i cena wyszła mi niższa właśnie o pakiet komfort.
    Ciekawe co planują wprowadzając tą "promocję"?
    Nowe pakiety dla MY2015 ? Może i tak jak wprowadzają w nim m.in. Light Assistant z czujnikiem deszczu, Comming Home, Leaving Home, Tunnel Light oraz automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja też liczyłem i wychodzi 1140 zł taniej, dla wersji Ambition, ceny z 2013r. Mnie pakiet komfort kosztował 1190 zł, ale chyba jakoś w lutym zmieniły się nieco ceny, więc można przyjąć, że jest teraz taniej o wartość pakietu komfort.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Macie rację, nie wziąłem pakietu dynamic. Cena wychodzi faktycznie niższa.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • a co z wersja Style plus? bo w konfiguratorze wychodzi mi drozej niz to bylo przed zmianami....
  • Czy to prawda co piszą na stronie Skody, że Elegance Max jest wyposażony w dwustrefową klimatyzację Climatronic ?
  • Tak jest. Max to jest to samo co wczesniej pakiet komfort. Tylko wczesniej kosztowal on 1600zl a teraz jest w cenie wersji Elegance. A climatronic był w pakiecie komfort
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • To ja wiem, ale była klima jednostrefowa, a teraz piszą że jest dwustrefowa.
  • W Rapidach jest tylko i wyłączone klima jednostrefowa.
  • To spójrz na oficjalną stronę, wprowadzają ludzi w błąd.
  • Wiem, ale tylko w ofercie reklamowej wersji MAX, w katalogach już nic nie ma o strefach klimatyzacji.
  • Pewnie pseudo-dwustrefowa, bo dmucha z tyłu w nogi, spod siedzenia pasażera...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Dwustrefowa nie oznacza przód i tył, tylko lewa i prawa strona, czyli kierowca i pasażer, ale takie cuda w Rapidzie nie występują;) Znając Skodę to pewnie coś skopiowali z folderu Octavii i się nad tym nie zastanawiali.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  •  Kwestia jest teraz taka, czy zrobili to celowo, czy zwykły "babol", bo ktoś może się poczuć oszukanym.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?