FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cwierkanie/piski z okolic kola
  • Witam
    Od jakiegoś czasu gdy przejeżdżamy przez dziury lewa strona auta słychać z okolic lewego przedniego lub tylnego koła pojedyncze krótkie piski/cwierkanie. Nie dzieje się to za każdym razem. Mam też wrażenie że gdy lekko naciskam hamulec to także tych dźwięków nie słychać.
    Zastanawiam czy to hamulce czasem się nie odzywają. Spotkał się ktoś z czymś takim? Piski są na tyle subtelne że ciężko je usłyszeć i nagrać. Słychać je tylko jak otwarte są okna w aucie.
    Poza tym piszczą mi czasem hamulce podczas hamowania. Może to też ma związek z tamtym głosami. Ktoś reklamował swojego R w związku z jakimiś problemami z hamulcami?
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Albo hamulce, albo guma stabilizatora skrzypi. Jakbyś uzupełnił stopkę w aktualny przebieg to można by powiedzieć czy klocki są do wymiany :). Ale przy wpisanym 230 km to raczej mało dotarte :D
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Hamulcem jeśli chodzi o grubość to są ok. Dopiero zmieniłem koła i patrzyłem.
    Jeśli chodzi o gumy stabilizatora także zmieniłem cały drążek jakieś 2000km temu.
    Obecnie mam przebieg w granicach 33000km ale jeżdżę dość spokojnie.
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?