FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dodatkowe gniazdo / gniazda zapalniczki...
  • Plastik na lampce trzeba podważyć od strony szyby i tam beda dwie śruby torx, zejdzie cały plastik - ja tak rozwiązałem kwestie zasilania, straciłem jedno oświetlenie
    http://rapidklub.pl/discussion/comment/40893#Comment_40893
  • Maro21r dzięki za odpowiedź. 
    Piszesz, że straciłeś jedno oświetlenie. Co się stało? 
    Rapid 1.2 LB 90KM z LPG MY 2017 Ambition Biały 131000km Bełchatów
  • odnośnie oświetlenia poświęciłem jedną lampkę z włącznikiem na zasilanie kamerki
  • OK rozumiem. Jeszcze raz dzięki Maro21r
    Rapid 1.2 LB 90KM z LPG MY 2017 Ambition Biały 131000km Bełchatów
  • Dzisiaj kolejna modyfikacja czyli wykonanie zasilania do telefonu i nawigacji. Koniec z replikatorem gniazda zapalniczki i plątaniną kabli. Z dalszych modyfikacji instalacji elektrycznej zostało tylko gniazdo zapalniczki w bagażniku do zasilania lodówki turystycznej lub kompresora.
    Krótka fotorelacja z dzisiejszej akcji:


    R01.jpg
    3024 x 4032 - 144K
    R02.jpg
    4032 x 3024 - 146K
    R03.jpg
    4032 x 3024 - 143K
    R04.jpg
    4032 x 3024 - 141K
    R05.jpg
    4032 x 3024 - 150K
    Rapid 1.2 LB 90KM z LPG MY 2017 Ambition Biały 131000km Bełchatów
  • Trochę przesadziłeś z poprowadzeniem kabla nad pedałem gazu (3. zdjęcie). Można to było zrobić inaczej - pod plastikiem. Ale to moja opinia.  
    R jest na tyle prosty, że można wiele spraw wykonać, bez zasadniczej ingerencji w plastiki, wszystkie przewody poprowadzić pod nimi. 
    Gniazdo zapalniczki - chciałeś po prawej stronie? Nie prościej było po lewej? Większość przewodów oryginalnych, prowadzona jest lewą stroną samochodu, do bagażnika, klapy i świateł. 
    Nie traktuj tego jako krytykę - a szukanie odpowiedzi - dlaczego tak a nie inaczej. Pozdrawiam.  
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ładowarka jest po lewej stronie półki za lewarkiem biegów. Kabel do bezpieczników poprowadziłem po najkrótszej drodze. A, że plastik przewiercony - to z lenistwa. 
    Rapid 1.2 LB 90KM z LPG MY 2017 Ambition Biały 131000km Bełchatów
  • Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku założone. Zabawy z plastikami sporo ale warto było. Teraz bez problemu mogę podłączyć lodówkę turystyczną czy kompresor do kół. Odpada ciąganie przedłużacza od zapalniczki w kabinie. 
    Rapid 1.2 LB 90KM z LPG MY 2017 Ambition Biały 131000km Bełchatów

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?