FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
"logistykaopon.pl" - ten sklep omijajcie z daleka!
  • Postanowiłem, ku przestrodze oraz bo się zobowiązałem, przedstawić moją przygodę z tym sklepem.

    Od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem zakupu nowych opon. Ostatecznie pod koniec kwietnia opony zamówiłem w "logistykaopon.pl" - mieli najlepszą cenę. Opony przyszły po dość irytująco długim czasie. Gdybyż na tym się skończyło to, znając siebie, rozeszło by się po kościach i tyle. Jednak do tego opony przyszły prawie zgodne z zamówieniem. Prawie, bo miały być wyprodukowane w tym roku a przyszły zeszłoroczne. I to przeważyło. Postanowiłem wystawić na opineo nie całkiem pochlebną opinię. Pozwolę sobie ją zacytować:

    Pierwszy zakup opon w tym sklepie.
    1. Przesyłka.
    Opony zamówione 25 kwietnia dotarły do mnie 14 maja (!). Choć zlecenie dla przewoźnika wystawiono 9 maja (!) to nie otrzymałem informacji o nadaniu numeru listu przewozowego. Dopiero 11 maja uzyskałem je w odpowiedzi na maila z pytaniem o termin dostawy. Na uwagę zaś, że wysyłka po 14 dniach od dnia zamówienia (płatności) nie kwalifikuje sklepu do kategorii "sprawny sprzedawca" otrzymałem odpowiedź:
    "Staramy się jak najszybciej realizować zamówienia, natomiast niestety nie mamy wpływu na czas realizacji na magazynie wysyłkowym." Nasuwa się pytanie: co to za firma, która nie panuje nad swoim magazynem?
    2. Zgodność z ofertą (i informacją handlową).
    Jednym z istotnych dla mnie aspektów była data produkcji opon. W związku z tym, że na stronie takiej informacji brak wystosowałem 24 kwietnia 2018 r. mailowo stosowne zapytanie. Tego samego dnia otrzymałem odpowiedź: "Jeśli chodzi o datę produkcji na dzień zapytania jest to rok 2018, fabrycznie nowe, 5 lat gwarancji.". Następnego dnia (25.04) złożyłem zamówienie. Data produkcji dostarczonych opon: 2017 (listopad). Odpowiedź sklepu na prośbę o wyjaśnienie: "Dostarczone opony są oponami fabrycznie nowymi, z gwarancją na okres 5 lat liczoną od daty zakupu. Stany magazynowe zmieniają się codziennie. Opony są przechowywane w magazynach Producenta tak, iż w żaden sposób nie tracą na swojej wartości. Opony zostały dostarczone zgodnie z regulaminem, który został przez Pana zaakceptowany przed dokonaniem zakupu." Wiem, dwa miesiące to niewiele. Jednak 2017 to nie 2018 - czy to celowe wprowadzanie w błąd?
    Reasumując - nie polecam.

    Ocena ogólna 2,25/5 - wcale nie taka najgorsza. Widziałem surowsze.
    I teraz gwóźdź! Sklep natychmiast po wystawieniu opinii wszczął procedurę jej reklamacji. Ma prawo...
    Ale to, co w niej zaczęli
    do mnie wypisywać wprawiło mnie w osłupienie! Poczytajcie zresztą sami...

    Screenshot-2018-5-15 Panel Opineo.jpg
    1239 x 2949 - 1M
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • hahaha,
    tak jak ostatnio jakaś gwiazda przegrała sprawę z pudelkiem, że w komentarzach ją pociskali.

    czyn zagrożony pozbawieniem wolności :D
    to jest nawet nie śmieszne tylko żałosne.


    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • I właśnie takie firmy należy piętnować. Zamiast pochylić głowę i przeprosić to zastraszają śmiesznymi niemieckimi sądami. Precz z oszustami.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Powiem Ci @van_daal że takich cudów jeszcze nie widziałem.Brałem ich pod uwagę,całe szczęście znajomy mnie ostrzegł przed nimi.Kupilem w firmie Stanfex.3maj się!P.s elegancko ich wypunktowałeś;)
  • A co z oponami? Zostały, czy zabrali?
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Oczywiście że zostały! Tak jak napisałem są z listopada więc nawet pół roku nie mają.
    Gdyby zabrali, to prawdopodobnie na zwrot kasy czekałbym kolejne 3 miesiące albo i lepiej. Niektórzy tak mieli...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?