FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Koniec Rapida
  • Jednak Rapid całkiem umarł. Będzie można kupić go u wschodnich sąsiadów. https://www.wp.pl/mini.html?s=https%3A%2F%2Fautokult.pl%2F35850%2Cnowa-koda-rapid-w-oficjalnej-zapow...
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Rapid SB | 1.2 TSI 110KM CJZD | MY17 02.2017 | Style | Szary Quarz Metalizowany | SmartLink | 24000km | Siemianowice Śląskie
  • No i komu to przeszkadzało. Bardzo udany samochodzik i w Europie by się znaleźli chętni.
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy
  • tu chyba faktycznie chodzi o to, żeby w europie sprzedawać droższe samochody
    ja może nie skodowy ale tak praktycznego samochodu w tak niewielkich pieniądzach ciężko szukać.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Tylko tam jechać kupić i sprowadzić, ten 1.6 to dobra propozycja, a co rusek zrobi to

    “gniotsa nie łamiotsa”


    Rapid SB 1,2 TSI CBZB 77kW (105KM) |Ambition Max MY 2014, 142000 Km. Wejherowo
  • 1,6 MPI

    Tu nie chodzi o wyprzedaż części. Na wschodzie poza Unią Europejską nie obowiązuje norma EURO6, silniki 1,6MPI nie spełniają tej normy i na np Ukrainie samochody z takim silnikiem mogą być sprzedawane. Takie silniki są tańsze w produkcji.

    Tyle w temacie
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | STYLE | Czarny Magic perłowy | 67000km | Żory

  • Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • dla mnie wporzo.
    taki fajny lift
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • To prawda. Skoda Rapid, która została przedstawiona w 2012 roku zniknęła ze sprzedaży wiosną 2019 roku. Zastąpił ją zupełnie nowy model, pięciodrzwiowy hatchback o nazwie Skoda Scala.
  • Scala nie jest zamiennikiem Rapida. Nie dorasta mu do ośki.
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Potwierdzam. Jak byłem na serwisie i miałem możliwość oglądnąć Scalę i jak bym miał wybór Rapid czy Scala to biorę Rapida
    Rapid 1.2 LB 90KM z LPG MY 2017 Ambition Biały 131000km Bełchatów
  • I ja się zgadzam. Już siedziałem we Scali i... zero emocji. Takie dziwne to było.
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy
  • Pierdoły ;) jeden widział, drugi siedział, a który jechał z silnikiem 1.5. To auto przynajmniej jedzie i jeszcze jak jest po programie to strzała. Wizualnie buda i środek nie są tak nudne jak w Rapidzie :)
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Ambition | Biel Candy | 53000 km | Tychy
  • Oglądałem Scalę i jest to zdecydowanie nowocześniejszy samochód od Rapida. Wnętrze wygląda bardziej aktualnie. Czy tego chcemy czy nie, trzeba stwierdzić, że Rapid na tą chwilę już niestety trąci myszką.
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Jak dla mnie to są dwa powody dla zakupu samochodu. Albo się mi podoba=chcę go, albo spełnia moje wymagania. A to nie jest to samo. Ja z samochodu korzystam do jazdy z punktu a do b. Na długą drogę wolę pociąg albo samolot. Tu każdy ma inaczej. Ja siadłem do Scali i chociaż proponowano mi jazdę próbną nie miałem powodu aby ją próbować. Dla mnie samochód jest narzędziem do jazdy, nie dla zabawy. Ale każdy ma prawo mieć swój pogląd.
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?