FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jak ze zwrotnością Rapida? Jakie jest promień skrętu?
  • Witajcie, mam pytanie jak ze zwrotnością rapida? Jaki Skoda Rapid ma promień skrętu? Czy ktoś się może doszukał tej informacji. Mam garaż pod budynkiem i zastanawiam się jak będzie z manewrami. Bo w sumie Rapid ma większy rozstaw osi niż Octavia więc teoretycznie nie powinien być tak zwrotny... ale może się mylę?
  • W gazetach doczytałam sie że 10,2 m (średnica zawracania), to nie tak dużo jak na taki samochód..
  • Też potwierdzam. Jeżdżę obecnie Fabią I i jak jeździłem Rapidem, nie odczułem jakiejś wielkiej różnicy. Pomimo swojej długości jest zwinnym samochodem
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Też mam garaż pod budynkiem, około 20-to metrowy zjazd i całkiem nieźle mi się wjeżdża i wyjeżdża. Również żona i córka nie mają problemów, Bardzo pomocne są czujniki parkowania. Co do zwrotności, to manewrowanie nie przysparza problemów, może dzięki bardzo sprawnemu systemowi wspomagania? Trochę ,,ćwiczyliśmy,, pod marketem i lepiej się parkowało niż astrą H, która jest 24cm krótsza. Do wszystkiego po prostu trzeba się ,,przyzwyczaić,,
  • Na dwukierunkowej jednopasmówce z przyzwoitymi poboczami idzie rapidem zawrócic na raz.
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?