FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Numery fabryczne klamek zewnętrznych
  • Witam
    Chciałbym prosić serdecznie o pomoc, mój Rapid ma nie lakierowane klamki oraz lusterka. W związku z tym chciałbym zakupić sobie zestaw pod kolor. Potrzebuje jednak kod po jakim można rozpoznać wszystkie klamki oraz zaślepki . Dodatkowo chciałbym zapytać czy w Rapidzie z 2014 roku ( bez kierunkowskazów w lusterkach) można zdemontować dekiel który w wyższych wersjach jest lakierowany czy też stanowi on całość razem z lusterkiem. Proszę również o podanie ewentualnie kodu pod jakim można znaleźć ten dekiel.
    Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.
    Pozdrawiam
    Rapid LB / 1.6TDI 90km / MY14 (produkcja 2015) / Active / Biały / 90 tys km / Częstochowa
  • Klamek w kolorze nie kupisz. Tak samo pokrywa lustra. Co najwyżej element zagruntowany gotowy do malowania i mają one numery:
    - klamka LP: 5N0837205M GRU    Obudowa bębenka zamka: 6R4837879 GRU
    - klamka PP: 5N0837205M GRU    Obudowa bębenka zamka: 6R4837879 GRU
    - klamka LT: 5N0837205M GRU    Zaślepka w miejscu bębenka zamka: 5N0839167B GRU
    - klamka PT: 5N0837205M GRU    Zaślepka w miejscu bębenka zamka: 5N0839167B GRU

    Pokrywa lusterka bez kierunkowskazu gruntowana do malowania:

    Strona lewa: 5Z1857537A GRU
    Strona prawa: 5Z1857538C GRU
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Możesz szukać używek w kolorze, j/w, nowych nie kupisz malowanych, chyba że zlecisz ASO lakierowanie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Dziękuję Wam za pomoc, mam nadzieję że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć. Z ciekawości chciałbym zapytać czy jest dostępny w sieci gdzieś taki katalog gdzie będzie opisany każdy element pojazdu?
    Rapid LB / 1.6TDI 90km / MY14 (produkcja 2015) / Active / Biały / 90 tys km / Częstochowa
  • https://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1

    I tu wybierasz car prog2 i tu masz  całą listę aut grupy vw.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Dzięki za link! Przeglądałem już różne aukcje i zauważyłem że pokrywa lusterek pasuje równie od innych modeli z rodziny vag np: up, citygo, toledo. Czy to prawda ? Mogę spokojnie szukać również z innych modeli?
    Rapid LB / 1.6TDI 90km / MY14 (produkcja 2015) / Active / Biały / 90 tys km / Częstochowa
  • Sprawdź sobie numer w etce do rapida i porównaj z tymi co piszesz jak są takie same to nie powinno być problemu. Niech się jeszcze ktoś inny wypowie na ten temat.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Pokrywa lustra z CITIGO:
    Lewa: 6R0857537BGRU
    Prawa 6R0857538CGRU

    Pokrywa lustra z TOLEDO:
    Lewa: 5JA857537AGRU
    Prawa: 5JA857538AGRU

    Jak widać numery zupełnie inne choć same pokrywy są podobne. Czy pasują nie wiem.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • "zupełnie inne" - no niezupełnie... ;)
    Różne są tylko 3 pierwsze znaki. Może każda z marek ma przypisany swój trzy-znakowy kod?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Tak czy siak ja się nie podpisuję pod tym czy pasują :)
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • W sumie ja też nie...
    :D
    Tak se tylko dywaguję.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?