FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Demontaż podszybia
  • Panowie, w jaki sposób mogę zdemontować/poluzować podszybie. Od strony komory silnika wystarczy zdjąć uszczelkę.
    Co zrobić od strony szyby?
    Potrzebuję dostęp do miejsca z lewej strony (pasażera) tam gdzie jest wlot powietrza. W zasadzie chodzi jedynie o poluzowanie podszybia (nawet bez demontażu wycieraczek).
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15
  • Nie podajesz, na ile chcesz poluzować. Do całkowitego zdjęcia pokrywy plastikowej, należy jednak zdemontować ramiona wycieraczek.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Tylko zluzować aby głębiej wsunąć rękę (bez demontażu wycieraczek).
    Nie potrzebuję demontować osłony całkowicie.
    Potrzebuję informacji co i jak "trzyma" od strony szyby aby nic nie połamać.
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15
  • Nikt, nic?
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15
  • Nie podajesz więcej szczegółów. Bez ściągnięcia wycieraczek, po usunięciu uszczelki, masz całkiem sympatyczny dostęp do otworu, do wlotu powietrza do wentylatora. Jak chcesz całkiem zdjąć platik, wystarczy zdemontować ramiona wycieraczek, i osłonę masz w ręce.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Cześć,
    Mam trzeszczenie i "turkotanie" przy podszybiu i w okolicach zegarów. Czy zdjęcie wycieraczek pozwoli na łatwiejsze dotarcie do tych hałasujących miejsc? Ewentualnie może jest jakiś inny sposób na liwidacje dźwięków od tych plastików?

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?