FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid LB By Fineboy
  • Siemanko!
    Przyszedł czas, abym i ja pochwalił się swoim rapidem.
    Troszkę zwlekałem z tym, ale w końcu się zmobilizowałem.
    Datą pierwszej rejestracji jest 27.11.2013r.
    U mnie jest on od Lutego 2018.
    Wersja wyposażenia to ambition max.
    Potwór jaki drzemie pod maską to 1.2 TSI 105 KM :P
    Póki co jest seria, ale mam na niego kilka planów, więc z czasem coś się będzie działo :D
    image
    Rapid LB | 1.2 105KM |MY14| Ambition MAX | Pacific Blue | 140000km | Olsztyn
  • Gratulacje wyboru! Szerokiej i bezawaryjnej jazdy!
    Przy odrobinie wolnego czasu - napisz jakie masz spalanie, jaki przebieg, jak z wymianą płynów czy części, jakie masz swoje uwagi. No i dalsze fotki :)
    Możesz też uzupełnić swoją stopkę, będzie na bieżąco wiadomo o Twoim R.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Spalanie w mieście, to różnie zależy jak ciężką nogę mam danego dnia, ale gdzieś koło 8l/100km, 9l/100km jest. Ostatnio jak jechałem do Warszawy to na komputerze pokazywało mi spalanie 5,7l/100km. Zauważyłem że za miastem tak mega na luzie, nie zwracając uwagę na jakieś eco itp. to 6l/100km to taka norma.
    Co do przebiegu to troszkę już ma nachulane bo 138000km, ale cała historia podczas zakupu była udokumentowana, dzięki czemu nie przeraził mnie taki przebieg, a autko było dobrze serwisowane,
    W listopadzie czas na przeglądzik, więc i wtedy oleje, filtry itd. No i na wiosnę z tego co patrzyłem to trzeba będzie klocki wymienić.

Czas na pierwsze zmiany :)
    Na pierwszy ogień poleciało radio Blues z zestawem głośnomówiącym Nokii. Zamieniłem je na RCD340 z mirrorlinkiem, android auto i apple car play.

Tak jeszcze przglądając akcesoria do rapida znalazłem ledowe podświetlenie tablicy, to pomyślałem że je kupie.

Zwykłe żarówki

Żarówki led

Dorzucam jeszcze parę foteczek rapidka.

Po weekendzie jak wrócę z wyjazdu obowiązkowo biorę się za ogarnięcie autka, bo aż przykro jakoś na takiego brudaska się patrzy.
  • Czas na kolejną zmianę :D Mniej więcej w połowie drugiej części Sierpnia trafiła się fajna okazja na felgi do Rapida z wersji Monte Carlo, szkoda było nie skorzystać z takiej oferty :))
    image

Jako, że autko o wiele lepiej wygląda, to porobiłem jeszcze parę fotek. Myślę że na tych felgach jest naprawdę fajnie. Jeszcze jak z czasem wpadną dokładeczki z monte carlo to już w ogóle będzie cudnie :D
    image
    imageimageimage
  • Faktycznie, z tymi felgami jest super!
    Pozdrawiam - Paweł
    Rapid LB | 1.6 TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 60k km | Szczecin
  • Na tych felgach jest kozak
    Toledo LB I 1.4 TSI 122KM I 58000km I Cerkiewnik
  • Dawno nic nie wstawiałem i troszkę się zakurzyło w tym wątku, ale pojawiły się małe zmiany więc wydaje mi się, że można odświeżyć troszkę ten temat. Przyszedł do mnie vcds więc dokodawane zostało kilka funkcji takich jak: 
    -Test wskazówek (staging)
    -Wyświetlanie pracy czujników parkowania na ekranie radia
    -Dodatkowy ruch wycieraczek (otarcie łez, czy jakoś tak to jest określane)
    -Zamknięcie auta po przekroczeniu 20km/h
    -Otwarcie auta po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki
    -Hold Hill Control
    Po zimie, z jakieś 2 miesiące temu, rapidos został dokładnie umyty, wyglinkowany i nałożony został wosk oraz niewidzialna wycieraczka.
    I tak obecnie się prezentuje :D
    image
  • Hej, łady rapid :)
    Możesz napisać gdzie kupiłeś radio i czy był jakiś problem z podłączeniem?
    Rapid LB | 1,6 TDI | 2014 | Ambition Max | Biały | 145k | Wrocław

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?