FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Boczki bagażnika - wymiana
  • Standardowy parasol 90 cm wchodzi bez problemu...
    Wystarczy poszukać na googlu. A siatki są w sprzedaży.
    siatka.jpg
    800 x 497 - 154K
    siatka 2.jpg
    800 x 498 - 268K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Co kolega miał na mysli, wyśmiewając takie praktyczne rozwiązanie? Warto zapytać wujka Googla wcześniej, nim napisze się coś takiego. Skoda nie zawsze ma trafione rozwiązania, ale takie umieszczenie pełnowymiarowych parasoli jest ciekawe, i nie spotykane często w innych markach.
  • jercen. podrzuć linkiem. na telefonie coś nie umiem znaleźć. do yeti. do fabii i innych vw tak ale nie do rapida
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Kody siatki do Rapida:
    5JH065110
    5JJ065110D

    Jest wiele ciekawych dodatków czy rozwiązań Skody, ale niektórzy takie podpowiedzi starają się dyskredytować czy wyśmiewać. Stąd nie mam więcej potrzeby podawać na forum pojawiające się nowe dodatki. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Jesli mnie wzrok nie myli to na ilustracji jest jeden ZŁOŻONY parasol, poprosze o foto tych dwoch parasoli NIEZŁOŻONYCH  o których mowa wczesniej, jak one dzieki tej siatce tam wchodzą. Jeśli jednak opisana siatka (swoją drogą bardzo fajna i funkcjonalna), nie ma takich magicznych mozliwosci to proponuje edycje swojego wprowadzającego w błąd wpisu zamiast iść w zaparte i strzelać swoje wywody o "tych innych" rodem z Misia Bareji.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?