FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wieksze hamulce
  • Witam
    Czy ktos z forumowiczow zakladal wieksze hamulce do swojego rapida?
    Mysle nad swapem na wieksze i nie wiem dokladnie co moge wsadzic zeby nic nie przerabiac. Teraz hest chyba 288 z przodu i 256 z tylu. Mozliwe ze podejda 312 i 288 z octavi albo a3 8p ale pewbosci nie mam. Prosze o pomoc jesli ktos cos robil z heblami.
    dziekuje
    pozdrawiam
  • z tyłu jest 230mm
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Z przodu 312 wejdą, ale trzeba zmieniać zwrotnice, z tyłu trzeba zmieniać belkę jak dobrze pamiętam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 79600 km | Sochaczew
  • Carlito1985
    I co zgłębiałeś temat większych hamulców?
    Toledo LB I 1.4 TSI 122KM I 51000km I Cerkiewnik
  • Jeszcze nie ogarnalem. W zime bede chcial kupic zwrotnice z zaciskami z octavii rs ,przygotowac przez zime i na wiosne na auto. Szkoda ze z tylem jest kombinacja z belka wiec trzeba zrobic tylko przod. Praktycznie wogole nie ma info w necie na temat wiekszych hamulcow, juz nie mowiac dowiedziec sie z pierwszej reki od kogos kto to robil. Jest pelno bigbrake kitow dla rapida ale nie bede pakowal ponad 1k e w hamulce. 
    Jak by ktos rozdziewiczyl temqt to prosze o info.
    Pozdro
  • Wydaje mi się że do 312 wystarczy większe jarzmo tak jak to było w Oct 1 jesli ktoś miał 288.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Maciektsi
    Mi też się tak wydawało ale nie byłem pewien więc nic nie pisałem
    Toledo LB I 1.4 TSI 122KM I 51000km I Cerkiewnik

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@bounty @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?