FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid 1.2 MPI + lpg - Jaki olej silnikowy?
  • Witam, jestem nowym użytkownikiem forum. Tytułem wstępu chciałbym powiedzieć wszystkim DZIEŃ DOBRY.
    Udało kupić mi się tanio mojego rapidka, nie dostałem natomiast żadnych faktur - samochód był w leasingu, firma miała podpisane naprawy bezgotówkowe z serwisem bla bla bla FAKT taki że faktur fizycznie nie ma, były do wglądu.
    Samochód jest z 2015r, przejechał 152kkm. Wyposażony jest w silnik 1.2 MPI, od początku założona była instalacja gazowa Landi Renzo.
    Samochód spisuje się świetnie, przez tydzień zrobił ze mną już prawie 1000km. Mimo że naklejka na silniku twierdzi iż ostatni serwis był w lipcu tego roku i lany był 5W-40 chciałbym zapytać was, o drodzy przyjaciele czym wy zalewacie swoje 1.2 MPI doładowane podtlenkiem LPG ?
    Rapid Liftback | 1.2 mpi 75KM | 2015 | Active Max | Żory
  • Motulem dedykowanym dla VW.
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • Śmiało lej Liqui Moly 5W40 Synthoil High Tech.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • motula teraz najczesciej podrabiają, przynajmniej tego do moto, ale uważałbym
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | MY15 | Active | 201 000 | Wawa
  • ja lałem shell helix 5w30 taki był od nowości, czesto zmieniaj to zadbasz o łańcuch
  • od zakupu u mnie shell helix ultra 5w40. dziś 105000 km przebiegu.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • teraz na przeglądzie koleś mi wlał takiego samego shell helix ultra 5W40
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | MY15 | Active | 201 000 | Wawa
  • A mi powiedziano w Norauto (znajomy mechanik) że mam Mobilem zalać bo promocja jest akurat a to wszystko to jego zdaniem jeden produkt  nazwa inna tylko.
    I chyba miał rację bo już kilka tysięcy km na tym mobilu i różnicy żadnej.
    Wiadomo oznaczenie 5W40 być musi.

    A wy co sądzicie? Mobil/motul /shell helix ultra - czym tak naprawdę może się to różnić? 
    Rapid Liftback | 1.2 mpi 75KM | 2015 | Active Max | Żory

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?