FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio Bolero - Stacje radiowe
  • Mam kilka pytań o ekran stacji radiowej:
    1. Po przytrzymaniu dłuższym na nazwie stacji radiowej pojawiają się kropki, a gdy się to zrobi ponownie kropki znikają. Co one sygnalizują? (załączone foto)
    2. Pod nazwą stacji często jest jakiś tekst z informacją. Niestety często się nie mieści i kończy trzema kropkami. Czy jest jakaś możliwość przeczytania całego tekstu wiadomości?
    radio_bez_kropek.jpg
    2000 x 1500 - 414K
    radio_z_kropkami.jpg
    2000 x 1500 - 424K
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Jeśli mógłbym się podpiąć pod temat, to ja mam pytanie czy w radiu swing również można mieć kolorowe logo stacji radiowych tak jak u darnok na zdjęciach?
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • Jeżeli masz takie kwadraty szare z nazwami stacji to można. Trzeba loga zdjęcia małej rozdzielczości pobrać sobie z neta i muszą mało ważyć,  wgrać na USB a potem w radiu dłużej nacisnąć daną stacje albo w ustawieniach radia i wczytać logo.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • dzięki gluszke20, a czy po ustawieniu loga dla danej stacji zostaje ono w pamięci radia czy pokazuje się tylko gdy pen drive jest podłączony do portu USB?
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • Pokazuje się cały czas. Pobrać można tutaj: http://www.skoda-auto.pl/swiat-skody/do-pobrania
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Loga są pobrane z usb do pamięci radia i tam są przechowywane. Dla tego muszą mało ważyć jak dobrze pamiętam to coś ok do 30 kb.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • wielkie dzięki, jutro upiększam loga stacji :)
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • Oczywiście to wszystko na +. Pierwszą rzeczą która zrobiłem w aucie były loga a potem to już poleciało po kabelkt do przodu co się dało.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • A co jeszcze ciekawego można dodać/pozmieniać ?
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • Polecam Android Auto. Obsługuje nawigacje, muzę i telefon. Nawet odczytuje przychodzące smsy, można wysyłać je dyktując. 
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Tylko moje bolero to zacofany szrot bo nie obsługuje android auto :/ jak i kamerki cofania :(
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 30000km 7,3 l/100km| Gdynia
  • Android Auto mam i faktycznie działa całkiem spoko, do tego trzeba mieć SmartLinka
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?