FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Spalanie 1.4 TDI
  • Zapraszam do dyskusji o spalaniu najmniejszego dieselka w Rapidzie.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Niestety mi w Rapidzie 1.4 TDI wyszło 5 l on na 100 :( mam walnięty czujnik ciśnienia oleju ten pod miską olejowa może mieć to wpływ na spalanie :) w green score wychodzi 4 max :)
  • @krisscox1 witamy na Rapidklubie.
    Zapraszamy do wpisów, zamieszczania swoich spostrzeżeń i fotek na Rapidklubie.
    Dobrym zwyczajem jest uzupełnienie stopki z danymi o swoim pojezdzie.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • A jak u was wychodzi spalanie?
  • Jakim cudem Tobie wychodzi 5l/100km., Chyba na trasie, bo mój 1,4 w mieście pali 7l, bo na trasie to się zgodze.
    Chyba że ja nie umiem jeździć tym dieslem
  • miasto 6 - 6,2l  Trasa - autostrada 140km/h ciągiem plus jazda po górach 5,8l/100km krótkie odcinki po 30-40km i jazda "dziadkowa" 3,7-4,5l/100km. Da się zejśc nisko ale jedzie się jak dziad... Start - stop z reguły wyłączam bo mnie drażni  szczególnie po intensywnej jeździe... 2016 przebieg prawie 123 tysie.
    Rapid LB/1.4TDi 90KM + Manual/MY16/Ambition/Biały/122000km/Wrocław

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@bounty @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?