FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Oryginalna nawigacja w Rapidzie/Aktualizacje
  • Ja ma pytanie odnośnie nawigacji ale nie wiem czy dobry dział ;p Mianowicie mam radio Bolero w ktorym nawigacji nie ma ale podobno jest możliwość zaktualizowania radia, wtedy niby mozna miec na karte pamieci i pytanie czy to faktycznie ma prawo działac i czy ktoś już owy zabieg zrobił i jaki jest koszt tego, bo w serwisie raz powiedzieli ze to jest mozliwe a drugim razem jak byłem powiedzieli ze jest owszem ale trzeba całe radio wymienic gdzy spytałem o cene mało z krzesła nie spadłem (10 000 zł) z góry dzieki :D
    Skoda Rapid Monte Carlo/SB/1.2TSI 110km/MY17/Style/ Czerwień Corrida Niemetalizowany/58000km/Rawa M.
  • Bardzo przepraszam nie będę się wymądrzał ,ale  w poprzednim samochodzie miałem fabryczną nawigację, obecnie nie mam i nie korzystałem z niej bo uważam za najlepszą nawigację GoogleMaps. Wystarczy uchwyt i przez bluetooth masz wszystko. Aktualizacje na bieżąco włącznie z korkami itp. Wybierasz punkt głosowo szybko bez odwracania uwagi. Polecam. Z Iphone współpracuje doskonale.  
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • @Mateusz93 Zdecydowanie nie jest to zmiana software'owa. Taniej można podłączyć wynalazki na Androidzie lub Windows CE pod wejście wideo - coś takiego: https://youtu.be/RH0NXT7rNzE?t=96
    Rapid SB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY16 | StyleMAXX | Race Blue | 21 000km | Poznań
  • Wiesz kto jest w stanie takie cos wyczarowac? i jaki mniej wiecej jest koszt?
    Dobra znalazłem... 2500 zł nie tak tanio w sumie
    Skoda Rapid Monte Carlo/SB/1.2TSI 110km/MY17/Style/ Czerwień Corrida Niemetalizowany/58000km/Rawa M.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?