FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Spotkania na drodze
  • Pozdrowienia dla czarnego LB  WE . . . FS spotkanego dziś we Wrocławiu na Legnickiej w okolicy 8.00
  • Pozdrowienia dla kierowcy szarego SB GND mijanego dziś koło Polomarketu w Nowym Dworze Gdańskim około 15. Coraz więcej Rapidków śmiga po Pomorzu :-D
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Coraz więcej Rapidów na Polskich drogach. Codziennie wracając z Wrocławia do Jeleniej Góry około 14.30 - 16.00 po zjechaniu z autostrady mijam kilka , dziś chyba z 7 szt :D
  • bliźniaczy szary  rapidek w halinowie niestety nie widziałem numerów
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Pozdrowienia dla czerwonej SB spotkanej dziś w Gliwicach o 14:30 na SG
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Pozdrowienia dla błękitnego LB - ( Gdańsk, ul.kartuska, na światłach )
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty
    Dzięki!Również pozdrawiam!
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Pozdrowienia dla szarego LB na rejestracjach WPR na wlocie z Pruszkowa na S8:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • biały rapid lift pod stadionem narodowo/dziesięcioletnim dzisiaj na DW
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Pozdrowienia dla niebieskiego LB dziś przy zjeździe do Magnolii ok. 8.00 *DW---RR (chyba)
  • Pozdrawiam białego SB z czarnym dachem WOT zaparkowanego przy rondzie Wiatraczna około 17-tej
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • A ja pozdrawiam LB capuccino którego niemal codziennie widuje na ul.Na Grobli (Wrocław) około 9.00 rano :-)
  • Pozdrawiam srebrnego LB na WI dziś o 7.45 na wiadukcie na Gierdziejewskiego w Ursusie:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Pozdrowienia dla błekinego LB na WI dziś o 12:10 na Sanguszki (wyjazd na Wislostradę)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Szary Rapid z Halinowa to sąsiada, ja mam beż:). cezar skąd jesteś?
    pozdr.




  • vincu to spotykamy się na spocie jak będę przy okazji u braciaka. W Halinowie jest jeszcze jeden taki jak mój tylko nie ma navi.  Fajny ten beż kto wybierał kolor?
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A jak ktoś chce ze mną porozmawiać to codziennie jeżdżę po Wrocławiu w wicartaxi.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • a ja pozdrawiam wszystkie  :))  białe Rapidy z rej. WP.......
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • Pozdrowienia dla błękitnego SB z Gdańskiej Moreny :-)
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • @christof Ja widziałem wczoraj SB Blue Race w Gdańsku na Morenie, na parkingu na górze Jaśkowej Doliny. To Twój? Obok koło biedronki parkuje srebrny SB;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?