FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Sterowanie głośnością z kierownicy
  • Denerwuje mnie jedna rzecz w moim Rapidzie mianowicie gdy leci muzyka chcąc ściszyć o jedną pozycję nie reaguje, dopiero kolejny przeskok powoduje ściszanie. Podgłaśnianie działa za każdym razem, tylko ściszanie ma taki defekt. Sprawdźcie w swoich Rapidach bo nie wiem czy uderzyć z tym do ASO ;) może to błahostka, ale mnie denerwuje :P
    Rapid SB | 1,2 105KM | MY14 | Elegance | Czarna Perła |Tychy - Lędziny
  • Nie mam takiego problemu wszystko działa bez żadnych "zacięć".
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • U mnie również reaguje od pierwszego kliknięcia.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • u mnie reaguje od pierwszego kliknięcia
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Pokrętło w samym radiu działa ok, tylko w kierownicy ta rolka... nic w takim razie muszę podjechać do ASO. Dzięki
    Rapid SB | 1,2 105KM | MY14 | Elegance | Czarna Perła |Tychy - Lędziny
  • @wojciechb2 mam tak samo, jak chcę ściszyć to pokrętło na kierownicy musi kliknąć dwa razy zanim zacznie pokazywać na wyświetlaczu, że ścisza.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Czyli nie jestem sam, pytanie czy to celowe czy nie. No ale skoro u innych tego nie ma to może mieliśmy jakaś wadliwą serię. 
    Rapid SB | 1,2 105KM | MY14 | Elegance | Czarna Perła |Tychy - Lędziny
  • Jeszcze sprawdzę jak to jest, kiedy radio ustawi się pod pokrętłem od sterowania kompem.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Tylko wiesz dziwi mnie to, że zgłaśnianie zawsze działa, a ściszanie po drugim skoku. Później działa przez ok 10-15sec, reaguje + i - po czym znów przestaje działać "-" i od nowa po drugim skoku...
    Rapid SB | 1,2 105KM | MY14 | Elegance | Czarna Perła |Tychy - Lędziny
  • Sprawdziłem działa z "zacięciem", również spod kompa.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • wydaje mi się, że u mnie jest podobnie, czyli działa z opóźnieniem, ale jeszcze muszę to sprawdzić
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Wyczaiłem jeszcze, że jak najpierw użyjemy "rolki" z prawej strony czyli od komputera to nic się nie zacina, ściszanie działa od razu. Po klikunastu sec chcąc tylko ściszyć sytuacja wraca do normy :]
    Rapid SB | 1,2 105KM | MY14 | Elegance | Czarna Perła |Tychy - Lędziny
  • U mnie nic takiego nie widzę by coś się zacinało mam amundsen i wszystko czy używam do radia czy nawigacji nie ma problemu
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Wiesz chodzi o to, że nie łapie za pierwszym skokiem tylko od drugiego. Z płynnościa nie ma problemu.
    Rapid SB | 1,2 105KM | MY14 | Elegance | Czarna Perła |Tychy - Lędziny
  • Dziś rano jadąc do pracy sprawdzałem. Więc faktycznie jest tak samo jak u @wojciechb2 Gdy chcę zrobić ciszej na kierownicy, przy pierwszym skoku pokrętła nic się nie dzieje. Dalej już jest OK. W drugą stronę oraz pokrętło od komputera działają bez zarzutu. I tak samo gdy zrobię cokolwiek drugim pokrętłem lub głośniej to pokrętło do zmniejszania głośności reaguje od razu.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Czyli wychodzi, że ten typ tak ma... kolejne niedomówienie instrukcji...
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Napisałem do serwisu o ich opinie bo dodzwonić się nie mogę. Dam znać jak odpiszą
    Rapid SB | 1,2 105KM | MY14 | Elegance | Czarna Perła |Tychy - Lędziny
  • nie wiem jaki "ten typ tak ma" u mnie sterowanie głośności w kierownicy tak jak pisałem wcześniej, działa za pierwszym "kliknięciem" rolki
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • A kiedy odbieraliście swoje Rapidy? Ja mam z czerwca 2014
    Rapid SB | 1,2 105KM | MY14 | Elegance | Czarna Perła |Tychy - Lędziny
  • Ja mam z kwietnia 2014 z radiem SWING.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Ja mam z września 2013 z radiem blues
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?