FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
ISOFIX w Rapidzie
  • Cześć,
    Ostatnio szukałem uchwytów ISOFIX na tylnych siedzeniach do wpięcia podstawy do fotelika i przyznaję że są one chyba głęboko schowane...
    Czy ktoś w Rapidzie używał ich do mocowania podstawy lub samych fotelików? Wg. filmików znalezionych na necie na przykładzie innego modelu Skody po prostu trzeba uchwyt do mocowania ISOFIX wsunąć w miejscach gdzie na siedzeniach są metki z oznaczeniem ISOFIX...

ps. chyba pokrowce trochę mi wszystko zasłaniają....
    Rapid LB | 1.2 90KM CJZC | MY16 | Ambition Max | Reflex-Silber Metalic | 78200km | Sosnowiec
  • Na tylnej ławie masz 4 nacięcia siedziska, na 2 foteliki. Trochę głębiej sięgniesz i masz dostęp do uchwytu. Nie ma się co obawiać, mocować można jak siedzisko tak fotelik. Ze względu na konstrukcję siedziska w R, same uchwyty są schowane głęboko, praktycznie pod siedziskiem. Jest to nietypowe rozwiązanie, ale masz możliwość skorzystania z typowego Isofix.
    W innych modelach, uchwyty są łatwo dostępne, są widoczne.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • ja korzystałem i korzystam czasami jeszcze.
    no trzeba pogrzebać.
    za pierwszym razem chyba z pół godziny bazę montowałem ale później już było coraz łatwiej.
    nie widać tych zaczepów ale na ślepo jak dobrze bazę wsunę to ładnie wchodzi.
    ma to swoje plusy i wady.
    to że nie widać to wada bo się człowiek męczy z wpięciem. natomiast jest to bardzo ładnie schowane i jak nie potrzebujesz to masz piękną kanapę bez plastikowych wstawek
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~51 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~3 500km | Gliwice
  • Podpowiedź Uchwyty isofix są umieszczone poniżej linii kanapy - przy montażu uchwyty fotelika powinny być nie "poziomo", ale pod kątem 30-45 stopni "w dół".
    LB|1.2 MPI|MY14|Łódź

PONIŻEJ RÓŻNE OFERTY SPONSOROWANE KTÓRE WSPOMAGAJĄ RAPIDKLUB.PL
są to linki afiliacyjne lub reklamy (mamy nadzieję że Wam przydatne, dziękujemy za wsparcie)

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?