FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Różnica zwykłego zawieszenia i z pakietem na bezdroża.
  • Witam. Jestem kilka dni przed odbiorem auta. Kto ma może pakiet na bezdroża i jak poznać że auto go faktycznie ma ;-). Przy 16 calowych kołach podobno prześwit jest o 7 mm większy ale nie chciał bym chodzić z miarką ;-) po salonie. 
    Rapid SB | 1.2 TSI 105km | MY14 | Elegance | siwy | 13000km | Łódź
  • Ja mam. Widać te 7mm. Samochód wygląda nieco nienaturalnie, ale mnie się podoba. Zdjęcia, chociaż średniej jakości masz w galerii, też jest na 16". Dla mnie najważnejsze w tym pakiecie była nowa osłona pod silnik i przewody wzdłuż samochodu. Oryginalne osłony są - moim zdaniem - tandetne, a osłon na przedowy (hamulcowe etc.) po prostu brak.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif Dzięki, właśnie o takie informacje mi chodziło. Auto wygląda super wcale nie nienaturalnie. Co do koloru to też chciałem biały ale moja żona uparła się na ciemny.
    Rapid SB | 1.2 TSI 105km | MY14 | Elegance | siwy | 13000km | Łódź
  • ...u mnie odwrotnie, ja wolałem ciemny, ale z żoną się czasem nie ma co spierać no i... muszę stwierdzić, że miała rację. Mnie się teraz podoba, ale oczywiście "nie ma róży bez ognia". W schowku, w miejscu na kartę mam już chipowy plastik na myjnię BP i co miesiąć schodzi z niego parę złotych. Biały jest ładny tylko jak czysty :)

    Powodzenia z nowym samochodem!
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Z czarnym lub innym ciemnym kolorem jest to samo, ciagle brudny a nawet uwazam ze gorzej niz w bialym bo 10 min po umyciu na czarnym jest juz bialy nalot, czego na białym nie widac.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?