FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Tempomat do Rapid 1.2 Tsi 2017
  • Witam,
    Potrzebuję informacji, czy do mojej Rapidki można dołożyć zestaw tempomatu:

    Skoda Rapid 1.2
    Nr identyfik.sam.:     
    TMBEA6NH4H4529735
    Model: 
    RAPID SPB AMB TS66/1.2 M5F
    Rok modelowy:   
    2017
    TMW:   
    NH13G4
    MKB:   
    CJZC
    GKB:   
    PED
    numer BCM - 6C0 937 089D

    Salony mówią, że nie da rady - mogę kupić nową manetkę i wiązkę 5JB 054690/5JB 054 690A - dodatkowe pytanie, czy wiązka we wszystkich tempomatach do Rapida jest taka sama?
    Jeżeli tak, to mogę kupić używany przełącznik, jeżeli  powyższy nie będzie będzie pasować do mojego modelu.

    Z tego co widzę, są dwa rodzaje przełączników zespolonych - różnią się prawą manetką - ten "starszy" ma dodatkową funkcję TRIP, a nowszy ma tylko obsługę wycieraczek.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Ja też pytałem w kilku salonach i jedne były cały czas na nie, inne, że się da, a później jednak, ze się nie da. Przeglądałem zagraniczne fora i blogi i z tego co pamiętam ludzie sobie sami montowali.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Tempomat fizycznie zamontowany, teraz zostaje aktywacja - niestety okazało się, że podczas próby aktywacji w vcds, ze potrzebna jest aktywacja online w ASO.   W Aso za ok. 100 zł można kupić kod aktywacyjny - 5E0054800. Mam nadzieje, ze bez problemu dokonają aktywacji.
    Był ktoś z Was w takiej sytuacji?

    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Czesc Krissol,
    Powiodlo sie? Zastanawiam sie nad montazem u siebie, a widze, ze mamy te same BCM-y?
    RAPID Spaceback | 1.2 90 KM CJZC, chip 126KM 230NM| MY 2017, prod 22 tydzien 2016 | Ambition | Bialy | 45 000 | Wroclaw
  • W przyszłą sobotę będę wszystko wiedział, nie omieszkam napisać :) 
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • I jak Krissol?
    RAPID Spaceback | 1.2 90 KM CJZC, chip 126KM 230NM| MY 2017, prod 22 tydzien 2016 | Ambition | Bialy | 45 000 | Wroclaw
  • Podbijam pytanie Jacentego - jak poszło?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Nic nie poszło, na razie jestem w zawieszeniu, osoba, która ma mi to zrobić, ciągle czeka na vasa i dostęp do odis, daje sobie czas do połowy stycznia, jak się nie odezwie, to jest jeszcze jedna osoba, która kodowanie zrobi za wyzsza cenę  tj. 500 zł. 
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Samo kodowanie za 500 zł? :O
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM |MY14| Ambition MAX | Pacific Blue | 175000km | Olsztyn/Bydgoszcz
  • No niestety trzeba to zrobić online - koszt 400 zł i  do tego kod aktywacyjny z ASO za 100 zł. 
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • @ Krissol podeslij prosze numer czesci tego tempomatu co montowales i jakis kontakt do miejsca gdzie bedziesz to montowal/kodowal.
    Przymierzam sie do operacji :)
    RAPID Spaceback | 1.2 90 KM CJZC, chip 126KM 230NM| MY 2017, prod 22 tydzien 2016 | Ambition | Bialy | 45 000 | Wroclaw
  • wysłałem pw.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • @Krissol napisałem Ci też priv z pytaniem :)
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Po długim okresie oczekiwania tempomat został aktywowany. Niestety aktywacja tylko online na serwerach Skody kodem aktywacyjnym z ASO.
    Osobom zainteresowanym wysłałem priv z namiarami do osoby, która montowała.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?