FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Gdańsk
  • @konwel
    Carpe diem :D
  • Wiosna się zbliża, coraz cieplej na zewnątrz, słoneczko mocniej przygrzewa i z tej okazji proponuję zaplanowanie spotkania w trójmieście. Niekoniecznie na już, może za jakiś czas, ale tak wstępnie moglibyśmy zrobić listę chętnych... miejsce i termin do ustalenia... @Jacek, @konwel, @cezar, @marinesku2, @christof, @Miro piszecie się? Zapraszam do deklarowania chęci przyjazdu na SPOT ;-)  Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • chętny:]
    LB | 1.2TSI 110KM | MY16 | AmbitionMax |Czarny Magic perłowy | 20000km | Elbląg
  • oczywiście chętny! :-)
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • I super, mamy 7 chętnych ;-)

    Aktualna lista:

    czekamy na więcej ;-)

    ps. pamiętam jak zrobiliśmy pierwszy SPOT we wrześniu 2014... było fajnie, pogadaliśmy sobie z kolegą @Jacek tak z godzinkę, ale wtedy zrozumieliśmy, że jednak 2 osoby to za mało. Tak więc, dobrze, aby zebrać min 5 osób. Spodobał mi się pomysł kolegów planujących SPOT w Szczecinie, że w miejscu spotkania można zrobić grilla i się pościgać, itp. tak więc, trzeba pomyśleć nad takim miejscem.
    @gross81 a Ty byś się pisał na przyjazd? Masz kawałek do trójmiasta i z tego co pisałeś, zgodnie z planami, to masz bliżej do Szczecina, ale może byś się skusił? Jak coś to zapraszamy ;-)  Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty jakby było paru konkretnych zainteresowanych a miejscówka by była tak w okolicach Gdyni, bardziej w moja mańkę to  czemu nie ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja jestem chętny, oczywiście jeśli będę w 3mieście.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ja byłbym zainteresowany spotkaniem (najchętniej w kuj-pom) ale jeśli będzie to Trójmiasto to również rozważę :) (chętnie sprawdzę Rapida na autostradzie)
    Rapid SB | 1.2 110KM | Ambition Plus
  • Będę w długi weekend majowy we Władysławowie, może cos gdzieś w tym czasie?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jak coś to ja również byłbym zainteresowany gdzieś w trójmieście lub okolicach :)
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Style Max | Żółty Sprint | 11000km | Wejherowo
  • Niestety, mam już plany na weekend majowy.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Trójmiasto żyje tutaj :) ?
  • Żyje, ale jakoś ostatnio czasu brakuje;) 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Może coś po nowym roku?
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Można by. Latem temat naszego spotkania umarł warto odświeżyć :-)
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • No dokładnie ;)
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Jakby co, dołączam do grona chętnych na spot :-)
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • Ogólnie można coś zdziałać bo widzę, że na fanpagu skoda trójmiasto coś tam powoli się rusza.
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • ja tez przyjadę jak coś bedzie :)
    LB |1.4 TSI 125KM | MY17 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 28000km | Gdynia
  • Mogłbym sie bujnąc z torunia jakby ktoś kumaty z VCDSem podjechał na tego spota ;)
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?