FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Montaż dedykowanej wiązki haka - brak kierunkowskazów
  • Cześć, czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć w czym może tkwić problem? Kupiłem dedykowaną wiązkę podpinaną bezpośrednio do komputera za skrzynią bezpiecznikową. Wszystkie kable podłączyłem prawidłowo według instrukcji, zakodowałem odpowiednio VCDSem. Wszystko działa bez kierunkowskazów w przyczepie. Fizycznie kable wyglądają na dobre, wtyczka 13pin już była zarobiona fabrycznie. 

    Główny podejrzany to moduł elektroniczny dołożony wraz z wiązką - ktoś ma inne pomysły. Wszystko na gwarancji więc będę tak czy siak reklamował moduł.
    https://allegro.pl/oferta/hak-skoda-rapid-nh-wiazka-dedykowana-13p-9336119122?utm_source=notificatio...

    Pacjent Skoda Rapid Liftback Ambition 2017.01
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY17 | Ambition + audio | Srebrny | 20k | Ruda Śląska
  • A jak działają kierunki na awaryjnych?
    Pewnie sprawdziłeś przewody kierunkowskazów od wtyczki do gniazda 13-pin?
    Jeszcze lepiej - sprawdzić na wyjściu z modułu do wtyczki, czy na pinach kierunkowskazów podawane jest napięcie.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?