FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skorodowany środkowy łącznik rury wydechowej
  • Cześć,
    serwis Skody stwierdził, że skorodował środkowy łącznik rury wydechowej i niedługo będzie nieszczelny.
    Nie skorzystałem z ich propozycji, że ściągną i wymienią z powodu kosztów i faktu że mam do nich 50 km. Chciałby zakupić i wymienić w swoim mieście.
    Znacie może oznaczenie tego elementu i gdzie go można kupić?
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • Z linii montażowej silniki CBZB miały układ wydechowy, montowany jako całość (1). Do wymiany można rozciąć ten układ i wymienić poszczególne elementy. W sprzedaży są dostępne poszczególne elementy układu.
    układ wydechowy.jpg
    800 x 600 - 50K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzięki, ale ten element jest montowany przed tłumikiem oznaczonym jako 1.
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • Do R pasuje złącze elastyczne 220 x 55 mm.
    złącze elastyczne.jpg
    795 x 596 - 129K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzięki
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • To chyba nie chodzi o siatkę, ale o element, który łączy pierwszy tłumik z rurą.


    shopping.png
    166 x 163 - 7K
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Chodzi o łącznik. Znasz namiary gdzie można go kupić?
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • Złącznik rur 46/50,5 x 90 mm łącznik obejma Ruszów - Allegro.pl

    ostatnio sam wymieniałem ten łącznik

    2 minuty roboty
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • Dzięki za namiar.
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?