FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Pojemność układu chłodzenia
  • Przymierzam się do wymiany płynu chłodzącego w silniku 95KM (CHZB), a nigdzie nie znalazłem jaka jest pojemność układu. Przez to, że producent nie zaleca wymiany, to jest chyba jakaś tajemnica ;-)
    Rapid LB | 1.0 CHZB 95KM | MY17 | Ambition | Szary Quartz | 97kkm | Gdańsk
  • Cześć,
    z wymianą płynu to nie takie proste już w tych TSI, są 3 obiegi i termostaty, każdy z nich trzeba odpowietrzyć i z tego co kojarzę trzeba już kompa.
    daj znać jeśli już zrobiłeś, ja pytałem ASO i zawołali 1000 zł za wymianę całego płynu.
    pozdrowienia
    Rapid LB / 1.0 TSI 110 KM / 2019 / Ambition / Szary Quartz / 79654 km / Lubin
  • Do wymiany płynu w obiegu chłodzenia nie jest potrzebny komp. Firma zaleca wykorzystanie swoich specyficznych narzędzi - m.in. VAS 6096 i V.A.G 1274/8.
    Samemu można dokonać wymiany bez tych przyrządów - ale wymaga to cierpliwości i kilku sprawdzeń/dolewek w miarę jazdy.  
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?