FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Felgi stalowe
  • Witam, dostałem propozycje od skody na felgi stalowe, bo takich nie posiadam, 750zł za komplet, po rabacie, czy cena jest atrakcyjna czy nie? proszę o jakieś opinie
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • U mnie zeszli do 620 zl.
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • A placiles za zalozenie? Jezeli tak to ile?
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Nie placilem. Przy odbiorze auta zimowki byly juz na falgach i lezaly w bagazniku.
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Normalna cena to 175-185 PLN za sztukę, więc 750PLN i to jeszcze po rabacie to żadna okazja
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Standardowo jest 155 za sztukę. Normalna cena katalogowa to 220, ale mi diler zaproponował upust do 155 zł. W sumie to nawet bez specjalnego naciskania, więc to cena "rynkowa" w salonach. 750zł, czyli mniej niż 190zł to mimo wszystko cena umiarkowana. Z drugiej strony w sklepie z częściami grupy VAG felgi za 175zł sprzedawca zachwalał jako superofertę, brać póki są w tej cenie :)
    Podzwoń po innych dilerach. 
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • 750 zeta za komplet stalowych to dobra cena.....mi w zakładzie wulkanizacyjnym zaśpiewali 780 zł......pseudo specjaliści.!!!
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • weź pod uwagę że w aso dostaniesz takie felgi jakie chcesz wiele się słyszy że niektóre sklepy (czyt. ich pracownicy) nie maja pojęcia co montuje się do konkretnego samochodu i dobierają jakieś zamienniki które mogą nie spełniać delikatnie mówiąc naszych oczekiwań. A w aso targuj sie a pewnie coś da się zaoszczędzić
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • ja dzisiaj zapłaciłem za zimówki 1280 zł za 15" - Barumy (komplet opony + felgi) 
    Do tego 50 zł wymiana + 1,23 pokrowce na koła.
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • @alogator - dobra cena, gdzie takie rzeczy mają?
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Jak sie dobrze poszuka to takie ceny da sie utagrowac. Ja w Łodzi przy zakupie nowego auta mogłem mieć taki komplet za 1240. Pytanie czy te felgi sa oryginalne cena takiego kompletu na oryginalnych to jakies 1640 - 350zl marzy to chyba na tym nie maja
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • alogator no to udało się a ubezpieczenia nie proponowali za 1 zł ?
    A pokrowce rewelacja zamiast tych paskudnych worków.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ja rezerwację robilem na poczatku września. 
    Tak mi doradziła Pani w dziale sprzedaży. 
    We wrześniu podobno robią zniżki żeby zrobić wynik sztukowy, a jak wynik będzie zrobiony to ceny wracają do normy.
    Wiem ze salon ma 10 zł zysku na sztuce.
    W międzyczasie Skoda przysłała mi kupon na wymianę opon za 50zl + 1 zł za pokrowce. 
    Warunkiem był zakup kol 

    Salon: 
    Auto Śliwka Sosnowiec. 
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Za używane pomalowane 200 zł Opony Fulda 15' 2013 po 100 zł razem 600 zl :) 
    skoda ma promocje na zimowe Michelin Alpine 4 i felgi razem komplet około 1900 zł 
    Rapid SB/1.2 CBZB 105 KM/MY 15/Elegant/Czarny Magic/28000/Leszno
  • Ja za wspomniany komplet zapłaciłem nieco poniżej 1500 z montażem. Pewnie, każdy kupuje to co lubi i na co go stać, ale raczej bym nie kupił tych Fuld. Chyba, że wiesz w jakich warunkach przeleżały te nawet prawie 2 lata... Co do felg używanych to loteria, sam w poprzednim samochodzie kupiłem używane oryginały VW. Posłużyły mi parę lat... Czasem można się naciąć na szpachlowane(!) i powtórnie malowane prostowane felgi. Niby masz w kieszeni 900 stów, ale ja bym czuł, że oszczędzam na bezpieczeństwie...

    Tak btw kiedyś kupiłem Dunlopy sezonowane 1.5 roku. Cena super i strzeliły mi dwie w ciągu roku... Może pech...
    No, ale życzę Ci bezpiecznej jazdy, bez przykrych niespodzianek!
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Adam22Ja dosyałem propoztcję w sklepie z oponami za felgi "15" kpl.500 zł= do tego opony goodrich 185/60/15 za szt.202 zł z montażem.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Przyzwoita cena.
    Dla mnie najważniejsze były oryginalne felgi. Już się rozpisywałem przy okazji alusów, ale na prawdę jest różnica. Chińskie ciężko wyprostować tak, aby dało się to chociażby zrównoważyć ciężarkami... Czasami te 25-50zł oszczędności bierze w łeb na pierwszej dziurze... Co nie znaczy, że oryginalnych nie można po tygodniu skasować "na amen".
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • bardzo chętnie sprzedam felgi stalowe z kół letnich :)
    autko jak kupiłem to było już na zimówkach a koła letnie spakowane w bagażniku.
    Na wiosnę chcę kupić aluski więc felgi mam do sprzedania
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • z tego co pamiętam za felgi, z wyważeniem i założeniem opon, zapłaciłem około 830zł w ASO
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • @isema napisz to w nowym dziale: kupie, sprzedam, zamienie bo tu to przepadnie twoja oferta 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dzięki,
    już znalazłem ten dział i napisałem :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?