FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Klima manualna - czy można zmienić pokrętła na inne ?
  • Ja nie czekając na odpowiedzi zaryzykowałem i zakupiłem to :
    http://allegro.pl/pokretla-panel-nawiewu-skoda-octavia-fabia-i5019797814.html

    Mam nadzieję, że będzie pasowało.
    Dam znać.

  • nie chcę Cię martwić ale raczej nie będzie pasowało. @jarecki wrzucił fotki oryginalnego pokrętła (strona 2) i jest inne od tego z aukcji.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Wiem czego mi brakuje na forum. Informacji przed wysłaniem wiadomości że w wątku pojawiła się nowa wiadomość... @tsuphul wydaje mi się tak samo.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • [OT] @atsuki musiało by być jakieś ciągłe odświeżanie / sprawdzanie strony z postami itp, ten skrypt tego nie przeskoczy.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • [OT] spoko, poprostu większość czasu siedzę na telefonie i akurat jak pisałem wiadomość to @tsuphul mnie uprzedził. A jak się już wysle to nie można skasować.. [EOT]
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @tito sprawdziłeś...pasują?
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • no właśnie @tito daj znać ;-) wszyscy zainteresowani czekają z niecierpliwością ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Pokręteł jeszcze nie dostałem.
    Wysłałem zdjęcia @jareckiego do sklepu internetowego żeby mi coś dopasowali na ich podstawie.
    @jarecki
    Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko wykorzystaniu Twoich fotek.

    Dam znać
  • @tito: I jak zamówione pokrętła? Doszły? Pasują?
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • jak widac nikomu do tej pory nie udało się nic dopasować, mi niestety też nie, ale jak ktoś coś znajdzie to niech się ze wszystkimi podzieli ;-) czekam z niecierpliwością i sam nie pozostaje bierny w poszukiwaniach :-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • @tito i jak dopasowałeś coś?? jeśli tak to się podziel informacją ;-) dzięki z góry ;-) ja niestety jak do tej pory nic nie znalazłem, chcę zobaczyć czy same pokrętła od superba klimy manualnej będą pasować ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • jakieś zmiany w temacie?

    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15 | Ambition Max, DSG, Xenony | Wawa
  • już wiele prób podejmowałem i nic nie mogę dobrać, ale szukam nieustannie ;-) musi się coś znaleźć, i jakby ktoś coś jako pierwszy odszukał niech się podzieli info ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • alli i aledrogo można sobie darować. Może od innego modelu coś dobierzemy ??
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar no właśnie ale z jakiego ????
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • jak byłem w serwisie (wczoraj odbierałem po....http://rapidklub.pl/discussion/459/brak-%C5%9Bwiatel-i-nawiewu-klimy-#Item_15 to kierownik serwisu powiedział mi że raczej nic się nie dopasuję, bo ten cały kombajn z tyłu podobno każdy samochód ma inny ;-( choć mam nadzieję że albo ja albo ktoś inny znajdzie w końcu coś co będzie pasowało zamiast tych pokręteł ;-)

    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Może wyskoczę teraz z dziwacznym pomysłem ale czy ktoś posiada dostęp do drukarki 3D z przeźroczystym wkładem drukującym? Pomyślałem że można by zwymiarować ten plastik w środku obecnych pokręteł, wydrukować i wkleić do jakiś innych pokręteł, może by to zadziałało.
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • ba zadziałało by na pewno ale kto to ma i kto to zrobi???
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • i ile to będzie kosztowało...?
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • @jarecki zaproponował aby wyjąć z oryginalnego pokrętła  ten przezroczysty plastik i przekleić do innego. Ja mam mały laser i frezarkę CNC, więc może udałoby się zrobić kopie tego plastiku i podmienić z ładniejszymi pokrętłami
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?