FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zakup Rapida bez kredytu: odbiór, formalności, rejestracja, na co zwrócić uwagę, itd.
  • @slawekaj no jak w jakims romansidle :D i to wszystko zorganizował salon?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81 - tak salon Auto Forum 2 Płock bo ma dobrego kierownika sprzedaży :) masz racje trochę jak w filmie :)
    gufi04 - zakupiłem Skoda Rapid Spaceback
    1.2 TSI 105KM 

    kolor: biały candy 
    wyposażenie :pakiet Ambition Max oraz:
    pełnowymiarowe koło zapasowe,opony Bridgestone a nie jakieś chińczyki!
    dywaniki gumowe, nakładki na progi czarne matowe
    listwy ochronne, zestaw folii ozdobnych
    chlapacze
    komplet siatek w bagażniku
    xenony + pakiet sunset
    maskotka dla córki, mini model dla syna, parasol skody w białym kolorze do kompletu w bagażniku
    cena wyjściowa 66400 po upuści 54500 plus ubezpieczenie na cały rok gratis, 30% upust na zakup alusów na wiosnę
    ja byłem zadowolony
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • Cena bardzo dobra, według mnie, a co do opon, to chyba się jeszcze na tym forum nie zdarzyło aby ktoś dostał chinczyki, duzo osób dostaje bridgestony na lato,
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Ten upust to "normalny" (tzn nie pracowniczy, nie wyprzedaż, nie auto z placu itp.)? Mocno trzeba było negocjować?
  • Ja odbierałam swego rapida to:
    Nie miałem jazdy próbnej 
    W komplecie z autem koreańskie opony letnie + opony zimowe (gratis) tureckie 
    Instalacja gazowa miała być a nie było 
    A z umiaru to nawet się cieszę bo dostałem ponad 13500zł
    Rapid SB|1.2 TSI 85KM|MY15|Aktiv Max|Biel Candy|Białystok|7000km
  • Za przeproszeniem. Wspaniale to brzmi RABAT ale to stolica maroko. Uważam że cena w cenniku i cennikowy rabat to marketing. I tak zrobią i tak. Polecam pisać o rabat na taxi
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Jednemu zrobia innemu nie, jesli bedziesz sie grzecznie usmiechal i sluchal bajek dilera wyjdziesz bez tego rabatu który sprzedawca moze dac ale jesli nie da to wiadomo wiecej zarobi na naszym frajerstwie wiec warto sie chwalic dobrymi rabatami jesli rzeczywiscie dostalo sie je po długich i ciezkich negocjacjach
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mój znajomy poszedł do salonu nie pytał o rabat, więc go nie dostał, kupił za tyle ile było w cenniku. Czemu tak zrobił - nie mam pojęcia;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?