FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
szklany dach
  • @KubaPP Zgodzę się z Tobą i nie neguje tego co piszesz, tylko jakoś do głowy mi nie przychodzi, że nawet na tym elemencie zrobili jakieś oszczędności i tylko z ciekawości chciałbym to po prostu dotknąć.

    Już różne oszczędności Skoda pokazuje z każdym nowym modelem bo śmiem twierdzić, że moja F1 ma lepsze materiały w środku niż posiadany również Rapid czy obecnie pokazywana F3 (słyszałem opinie co już widzieli u lokalnego dilera, że jeszcze bardziej plastikowy niż Rapid nie mówiąc o F2 czy F1 ale podsufitką mnie rozłożyłeś.

    Będę którego dnia w salonie to pomacam, jeśli jakiś SB bez szklanego dachu będzie wystawiony.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Daj proszę znać, jak poszły oględziny. Nie zdziwię się, jeśli trafisz na "miękką" podsufitkę w SB bez dachu - możliwe, że od któregoś roku modelowego nie mieli już serca wkładać twardej
  • @KubaPP Nie obrażam się tak łatwo :) a wracając do tematu to ja mam wrażenie, że ta moja podsufitka jest może nie twarda, ale taka tekturowa i rzeczywiście w porównaniu z np.Golfem jest twardsza.

  • Pisząc "twarda" miałem na myśli brak uginania się pod naciskiem np. palca. W rzeczywistość ta "twarda" podsufitka nie jest chropowata, bo jest pokryta warstwą filcu. Jednak twardość pozostaje.

    Bardzo proszę, jeśli ktokolwiek miał okazję "zwiedzać" Spacebacka z miarę bieżącej produkcji, bez dachu panorama i w wersji co najwyżej Ambition, o wieści, jaką tapicerkę podsufitki tam zastał.
  • dzieki wielkie za te posty o podsufitce i czekam na dalsze rewelacje. postaram sie tez zaraz zmienic nazwe calej dyskusji na szklany dach i podsufitka, co by inni tez mogli skorzystac!
    Albo i nie zmienie, bo chyba sie nie da.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?