FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Sterowanie muzyką w tel kierownicą
  • Połączyłem telefon z samochodem przez Bluetooth. Włączam muzykę w telefonie i ładnie mi gra w głośnikach. Problem tkwi w przerzucaniu utworów, nie w tel tylko za pomocą konsoli na kierownicy. Wie ktoś jak to zrobić?

    Podobno jest jakiś player na nadroida, który jakoś wykorzystuje guziki w słuchawce przenośnej obierz/odrzuć do zmieniania utworów. I to ma zastosowanie właśnie też z Maxi-Dot. Ktoś coś wie na ten temat?
  • W SONY jest taka aplikacja smart connect w innych modelach telefonów nie wiem czy będzie działać 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • A ja mam LG i nie mogę nic znaleść ;/
  • W sklepie play to darmowa aplikacja. Wyszukaj zainstaluj i daj znać czy działa 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Nic nie wskurałem ;/
  • Bluetooth wiadomo jak działa. Jest nadajnik i odbiornik. Sygnał idzie w jedną stronę, od nad. do odb. W tym układzie w naszym R. miałby być nadajnik Bluetootha w radiu - by sterowanie z elektroniki samochodowej mogło nadawać sygnał/sygnały do urządzenia zewnętrznego. Mało tego - taka transmisja musiała by być ciągła - by w dowolnym momencie można było wprowadzać zmiany. Na dodatek, jeśli takie opcje by miały być - to najpierw hardware - później soft. Jak na razie nigdzie się z tym nie spotkałem w R. czy Skodzie, by np. Swing miał możliwość wysyłania sygnału Bluetootha.
    Niemniej wszystko możliwe jest przed nami :) Może pojawi się mała przejściówka (chińska za kilka zł) i taka opcja będzie możliwa.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ja w swoim  R normalnie przerzucam grająca muzykę z telefonu za pomocą kierownicy i nic nie musiałem kabinowac, może dlatego, że mam radio Amundsen + ??
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?