FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Numer VIN !!! Jak sprawdzić....?
  • Mam pytanie kto wie jak po numerze VIN w rapidach sprawdza się tydzień produkcji itd. ???
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Wg VIN możesz sprawdzić rok produkcji. Mnie dokładną datę produkcji podał dealer - dzień i miesiąc.
    Pozdrawiam 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • dzięki za info, że rok to wiedziałem, myślałem że tydzień też
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Miesiac i tydzien tez można z vinu chyba odczytac

    ps. nie z vinu ale z tej naklejki z kodami
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Z tej z bagażnika, tydzien produkcji,
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Można z naklejki z kodami wyposażenia z bagażnika lub książki obsługi, ale trzeba wiedzieć jak to "ugryźć". Najprostszy sposób to aplikacja na smartfona Skoda Service. Po wpisaniu numeru VIN, podaje dokładną datę produkcji i datę wystawienia karty pojazdu, choć jest to błędnie podane jako data pierwszej rejestracji.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brillant | 84000km | Warszawa
    Spalanie - Motostat.pl
  • @velson
    W którym miejscu w aplikacji Skoda Service można to sprawdzić? Ja nie znalazłem takiej opcji.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • W zakładce z danymi samochodu (trzecia), gdzie wpisujesz model auta do ściągnięcia instrukcji obsługi. Na przykład model: Rapid 05/2013, poniżej Dane samochodu, poniżej  Podręcznik, Media System, Krótkie wskazówki i Wybór pojazdu.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brillant | 84000km | Warszawa
    Spalanie - Motostat.pl
  • ściągnąłem ale na 2 wygooglowanych vinach z netu nie odczytuje :(
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • faktycznie Skoda Service i już mam dokładną datę produkcji ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Mi apka Skody pokazywała "brak informacji o Twoim samochodzie", czy jakoś tak ;) Dlatego odinstalowałem ją.
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Ambition | Błękit Race | Warszawa
  • Potwierdzam, próbowałem znaleźć informację o nr VIN w aplikacji Skoda Service i wyskakuje "brak informacji o Twoim samochodzie", ktoś ma pomysł dlaczego i jak to obejść?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Stara wersja programu. Pewnie co jakiś czas wychodzi update z bazą kolejnych nrów VIN.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • U mnie pokazuje VIN, model, datę, produkcji oraz okres gwarancji
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Tak samo u mnie
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • U mnie też jest OK, ale myślę, że numer jest sprawdzany przez sieć a nie zapisany w aplikacji. Chyba, że numer można odkodować i nie wymagana jest żadna baza danych. Co do samej aplikacji SKODY na Androida to dosyć często mam z nią problemu, tak jakby nie mogła się połączyć.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • U mnie tak jak u @Konwel'a i @Bemakr'a. Dane łącznie z przedłużoną gwarancją. Ale dane pojawiły sie dopiero po jakimś miesiącu i bez aktualizacji aplikacji. Co bardziej wskazuje na połączenie z bazą.
    Rapid SB | 1.2 TSI 105km | MY14 | Elegance | siwy | 13000km | Łódź
  • Sukces, walczyłem z app Skoda Service i udało się ;-)
    wpisałem VIN i teraz już wiem, że mój R ma urodziny 11 wrzesień 2013, czyli czekał na mnie 4 miesiące ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty, jak do tego doszedłeś?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Tak jak koledzy w powyższych postach napisali... odpalasz app Skoda Service, wybierasz 3 zakładkę (autko), wpisujesz VIN i voila... mi wyskoczyło 11.09.2013 i to tylko potwierdziło, to co kiedyś liczyłem po znanym mi tygodniu produkcji (znałem miesiąc i +/- dzień, teraz znam dokładną datę)... fajna aplikacja
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?