FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Numer VIN !!! Jak sprawdzić....?
  • Ja czekam na dzień, kiedy sprzedawca poda mi VIN i też sobie sprawdzę :)
    Sprawdziłem na F1 kolegi i zadziałało, także ma dane nawet z 2006 roku :D
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • a mozesz podac swoj VIN :) sprawdzilibysmy czy "brak informacji o Twoim samochodzie" wyskakuje ze wzgledu na vin czy na dzialanie aplikacji na danym smartfonie :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Zainstalowałem jeszcze raz i nadal nie ma informacji :( Nie jest to problem aplikacji na moim smartfonie - sprawdzałem nr VIN F1 mojego brata i pokazała się data produkcji ;)
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Ambition | Błękit Race | Warszawa
  • jak już pisałem zrobiłem tak samo jak @bounty i wszystko działa trzecia zakładka i tam się wpisuje swój VIN jest baza wszystkich przecież apka pobiera to z netu
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Mojego jeszcze nie ma. Wpisuje VIN i dostaje komunikat o braku danych. Na chwilę obecną mogę tylko z listy wybrać ale nie mam informacji o dacie produkcji czy długości gwarancji.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • u mnie działa. chociaż zaraz po instalacji pokazywało że nie ma danych mojego samochodu
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • czy można tą aplikacje odpalić na zwykłego kompa, czy musi być android?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @
    dodan 


    - Android lub iPhone

    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • szkoda, nie ma żadnego:-(
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Nie kumam po co wam ta informacja, tym bardziej ze każdy ma nowy samochody i doskonale wie kiedy był produkowany bo czekał na ta informacje parę miesięcy i do kiedy ma gwarancje. Sama apka jako taka jest właściwie bezużyteczna 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @dodan - z wyjątkiem daty produkcji i daty pierwszej rejestracji nic nowego się nie dowiesz. Jak chcesz to podrzuć mi VIN i podam Ci te dane :)
    a dodatkowo apka pokazuje że samochód  zarejestrowałem 6 listopada 2013, a dziwne bo zarejestrowany samochód odebrałem 20 września 2013. jedynie co pokazuje apka to dokładna date produkcji 9 wrzesień 2013, tylko po co to mi wiedzieć?
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • dzięki @amiskiew to podrzucę ci VIN na priva, bo chciałbym wiedzieć kiedy mój rapcio był robiony, gdyż brałem go z placu w maju.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Co do daty pierwszej rejestracji, to od tej daty liczona jest wg systemu Skody gwarancja. Odebrałem samochód 13 maja, a datę pierwszej rejestracji mam 2 czerwca. Gwarancję mam wg systemu nie do 13 maja, a do 2 czerwca. Nie mam pojęcia skąd ta rozbieżność.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @gross81 nie do końca... bo ja takiej informacji nie miałem, brałem z placu, więc inaczej niż większość, nie czekałem, to auto raczej czekało na mnie 4 miechy ;-) dzięki app poznałem dokładną datę produkcji
    ps. według moich info (mogę się mylić) wersję MY14 zaczęto produkować od 12.07.2013 
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • no tak @bounty, w takim przypadku jak Twój to zgadzam sie że to się przyda
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak na marginesie, szkoda, że Skoda nie dysponuje taką aplikacją jak Toyota, w której można samemu śledzić swoje zamówienie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • U mnie tak samo jak u @bounty, auto brałem z placu 8 maja, data produkcji wyszła 1 luty 2014r. a pierwsza rejestracja na 30.04. Wiec inaczej niż u @konweala. Mi się wydaje, że w moim przypadku data 30 kwietnia to może być data kiedy auto trafiło do dealera.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • jja również brałem z placu w październiku 2014 i dlatego chciałem wiedzieć kiedy był wyprodukowany, i się zgadza , tak jak pani Agnieszka w salonie powiedziała stał na placu tylko ok. trzech tygodni, więc do tego ta apka jest przydatna
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Mój VIN pojawił się w aplikacji dopiero w ten weekend. Stwierdzam, że za bardzo to przydatne nie jest przy własnym aucie. Potwierdziłem datę produkcji, rejestracji, dodatkową gwarancję z limitem km i tyle frajdy.
    Jedynie z ciekawości moją F1 sprawdziłem kiedy była wyprodukowana bo brana była z placu. Wyszło, że 2 miesiące miała jak została zarejestrowana.

    Ewentualnie można weryfikować daty jak ktoś kupuje używany samochód, to może do czegoś się przyda.

    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja sprawdziłem VIN który dzisiaj otrzymałem od sprzedawcy i wyszło że mój R został wyprodukowany 15.01.2015
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?