FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SKODA Rapid Liftback 1.2 TSI 105 KM by grzesk - w końcu :)
  • grzesk to ja poproszę zdjęcie tego dywanika. Daj namiary gdzie brałeś.....
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Dywaniki brałem w Dobroniu. Przuważyłem je w Rapidzie, który stał na salonie. Aby było jasne, nie są one jakieś cudowne. W porównaniu do fanrycznych:
    Na plus:
    - dopasowane do naszych aut, łącznie z mocowaniami,
    - w przednim kierowcy długa podstopnica,
    - -||- częściowa osłona dywanika na nadkolu po lewej stronie pedału sprzęgła, przez co w połączeniu z podstopnicą w 80 % niweluje wycieranie nadkola,
    - -||- osłona wykladziny pod pedałem przyspieszenia, przez co też jest czyściej na wykladzinie,
    - przedni pasażera też jest dłuższy i dalej też zachodzi na nadkole.

    Na minus:
    - mają trochę niższe burty, więc trzeba uważać na większą ilość wody. Ale tragedii nie ma :),
    - tylnie dywaniki są wyraźnie krótsze. Z tego powodu z tyłu mam fabryczne,
    - poczęści cena jak za tylko dwa wykorzystane (60 zł).

    Zdjęcia może wrzucę jak będę miał dostęp do komputera. Teraz to też nieciekawie wyglądają bo jest błoto.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Będę musiał podjechać do Ciebie z radyjkiem ;) z chęcią zobaczę jak to może wyglądać.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Nie ma sprawy zapraszam, pomodzimy radyjko, zerkniesz na dywaniki a ja zerknę na przyciski :P
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • A ja wyjade z felgami :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Nie ma sprawy, moje stalówki, na których były opony letnie, czyściutkie, nie używane, przykryte aby się nie kurzyły czekają ;)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Koniec pitolenia - wpadne jak bedziesz w pracy :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?