FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Charakterystyka skrzyni biegów silnika 1.2 TSI 77kW
  • bounty jestem z Wejherowa, jutro o 8.00 mam wizytę w ASO Wejherowo, testowałem dziś autko innego użytkownika i zgłupiałem słyszałem to samo, gość jechał moim i powiedział ja tu nic nie słyszę (zaczepiłem go jak zjechał na parking), zobaczymy po testach w ASO, szkoda że dziś się odezwałeś bo był bym dziś u ciebie i porównaliśmy by nasze autka.
    Rapid SB 1,2 TSI CBZB 77kW (105KM) |Ambition Max MY 2014, 142000 Km. Wejherowo
  • Jak coś to zawsze możemy się spotkać i porównać... jakbyś leciał z Wejherowa, to najlepiej przy obwodnicy, np. parking przy auchan lub parking przy fashion house (carrefour)... daj znać co ASO stwierdziło...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Jak coś ja też jestem w Gdańsku jakbyś chciał mieć większy materiał porównawczy;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Moja skrzynia jest upierdliwa. Bardzo często mam problem zapiąć wsteczny. Czuje się jak w swoim starym VW, albo Japończyku. Ni hu..hu.. Najpierw jedynka, później wsteczny :)
  • Jestem po wizycie w ASO, jeździłem dwoma autkami każdy ma to samo jak się zagrzeje to słychać świst ok 2 tyś, więc zazdroszczę użytkownikom co nie zwracają uwagi na tą urodę tej skrzyni biegów. bounty konwel dzięki za zaproszenie będzie okazja to się spotkamy, obecnie dałem sobie spokój i jeżdżę dalej.
    Rapid SB 1,2 TSI CBZB 77kW (105KM) |Ambition Max MY 2014, 142000 Km. Wejherowo
  • Myślę że możesz to wyregulować pokrętłem od radia :)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • supermajku he he dobre, ważne ze nie psuje się autko ogólnie jestem zadowolony.
    Rapid SB 1,2 TSI CBZB 77kW (105KM) |Ambition Max MY 2014, 142000 Km. Wejherowo
  • Skrzynie biegów w rapidach opisywałem w którymś temacie. W każdym razie za bardzo nie ma co się martwić. Pierwszy i drugi bieg, a chyba nawet i wsteczny mają podwójną synchronizację. Jeżeli chodzi o jedynkę to jest tam takie coś aby nie włożyć biegu powyżej pewnej prędkości i myślę że to wydaje taki dźwięk.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • supermajku dzięki za info pozdrawiam.
    Rapid SB 1,2 TSI CBZB 77kW (105KM) |Ambition Max MY 2014, 142000 Km. Wejherowo

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?