FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Design i tuning
  • Spotkał się ktoś w polskim salonie z możliwością kupienia dolnych spojlerów zderzaka tylnego i przedniego.

    Rysunek1.bmp
    830 x 876 - 2M
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • W cenniku widnieją, cena przedniego ok. 800 zł, tylnego ok. 1000 zł (plus koszt lakierowania).
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Tanie to nie jest, wyglądu dużo nie poprawi, a zjeżdżania z chodnika będzie z duszą na ramieniu...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Myślałem nad założeniem tego, zwłaszcza tylnego, ale jak odebrałem auto to jednak o wiele lepiej wygląda ta nielakierowana część na tylnym zderzaku, która ładnie się odcina na białym lakierze. Przedniego bym nie ryzykował bo faktycznie wszystkie krawężniki nasze...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Mi akurat podoba się tylna z dodatkowymi odblaskami. Taka zbliżona do Octavii. Ale za taką cenę to ja dziękuję
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • maciek możesz nie malować tylko dać coś w stylu "carbon", choć przypomina mi to dodatki z lat 90 jakie miało audi lub polonezy trochę średnie, o wiele lepsze są spojlery ma klapę bagażnika lecz tylko do lifta.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar, z racji posiadania wersji Style Plus mam lotkę na klapie i w dodatku czarną i wygląda bardzo ładnie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Dla mnie wygląda to ładnie ale faktycznie przy krawężnikach mało praktycznie i do tego drogie
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @Maciek_1991 a mi powiedzieli, że lotkę dostałem z powodu silnika 1.4
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Lotki są od 1.2TSI 105 (przynajmniej od takiego silnika zakładają w O3). Zdaje się, że nie jest to związane z Style Plusem...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • No ja zawsze kojarzę ze to ze względu na Style Plus jest ta lotka, co do spojlerów wyzej chetnie bym obnizył swojego R choćby wizualnie ale te ceny wyrywaja z butów...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • halif robimy błąd dopatrując się logiki w postępowaniu dilera.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Na portalu http://www.auto-doplnky.com/spoiler-na-kufr-kridlo-skoda-rapid-2012-abs-plast-cerna-metaliza-milotec...
    znalazłem chyba coś, co szukasz - jego cena to ok. 260 zł. + ok. 16 zł przesyłka.
    Moja uwaga: ze względu na kształt tylnej części autka, w zimie listwa ta utrudnia "zjazd" płatów śniegu.
    W PL znalazłem wprawdzie firmę http://dragon.istore.pl/pl/uklady-wydechowe_milotec która ma coś wspólnego z milotec-iem - ale nie widzę tam listwy na bagażnik. Może dopiero po kontakcie albo na zamówienie ?
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Czy ze względu na śnieg mam z bajeru rezygnować? Przecież odśnieża się auta. Zastanawiam się czy z octavi 3 pasuje mierzyłem klapy szerokość taka sama. Czy są może takie uniwersalne wygnane podczas klejenia?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Nie musisz rezygnować. Tylko po opadach śniegu trzeba czasem zrzucić trochę tego białego szaleństwa. Najczęściej i łatwiej idzie z dachu poprzez tylną szybę i klapę do tyłu, przy czym najczęściej stoję koło tylnych, bocznych drzwi. Dla mnie taka listwa będzie jednak czasem przeszkadzać przy odśnieżaniu.
    Ale to już każdy sam decyduje o dokupieniu dodatkowych elementów do 4 kółek.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzisiaj jechałem za Rapidem z taką listwą na klapie bagażnika. Wyglądała fajnie, ale chyba tylko dlatego, że Rapid był biały. Na moim blue denim chyba już nie będzie tak efektownie wyglądała :(
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • ja mam taki, dokupiłem u dealer'a
    IMG_20150326_154258.jpg
    1632 x 1224 - 460K
    Rapid LB | 1.6 CAYA 90KM | MY15 | Ambition MAX | Biel Candy | 19000km | Śląsk
  • Ile? Lakierowana? Hydro grafika? Czy oklejoną?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • bialy rapid zazwyczaj z czarną lotką z białą to chyba ledwie zauważalne
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • 500 zł, lakierowana 
    Rapid LB | 1.6 CAYA 90KM | MY15 | Ambition MAX | Biel Candy | 19000km | Śląsk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?