FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid Spaceback Monte Carlo w Polsce!
  • Nie wiem dokładnie od kiedy jest to na stronie Skody, ale tak jak w temacie jest już i u nas dostępna wersja Monte Carlo :)
    http://www.skoda-auto.pl/modele/rapid-spaceback-monte-carlo/poznaj-model
    Ceny się zaczynają od 62 710 zł. Jak wam się podoba ten model Rapida?
    RAPID LB | 1,6 TDI 90 KM | MY14 | Ambition MAXX |Srebrny brilliant | 100 000km | Wrocław
  • fele fajne nad takimi można się poważnie zastanawiać lampy świateł przeciwmgłowych też niczego sobie. Reszta chyba bez zmian czyli kosmetyka.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Na jednym ze zdjęć widać też Fabie, Yeti i Citigo :-) więc prędzej czy później, będzie akcja Monte Carlo na wszystkie ;-)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Jak dla mnie to szału nie ma ;-)
  •  dla mnie też, uważam że za cenę monte carlo można sobie taki model wygospodarować ;-) a może i lepszy ;-) więc to żadna łaska, tylko pomysł na ładnie wyglądające auto, według mnie oczywiście, ale każdy może mieć inne zdanie jest w końcu wolność słowa i ubrania ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Nie podoba mi się bo... to SB ;-) a tak serio, czekając w serwisie z nudów bawiłem się Citigo w wersji Monte Carlo i powiem tak... bieda, kilka naklejek, zamiast listew progowych też naklejki rodem made in china, zwykłe czarne felgi... oby Rapid w tej wersji był lepiej zrobiony, bo w Citigo szału absolutnie nie ma...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty... narzekasz...
    Mnie się ta wersja podoba. Przede wszystkim fajne ma lampy, szczególnie z tyłu i halogeny. Dodatkowo pasuje mi ten dekor w środku, fajnie współgra z fotelami. No, ale oczywiście to kwestia gustu...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif jest cienka granica między narzekaniem (chwaleniem), a wyrażeniem opinii... dobrze, że powstają nowe wersje, odmiany, dodatkowe pakiety, etc. jako miłośnik motoryzacji pozytywnie to oceniam, lecz akurat Monte Carlo w Citigo nie przypadło mi do gustu...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • w Wejherowie w ASO stoi Rapid spaceback Monte Carlo. Mnie osobiście przypadł do gustu, fajny tylny spojler, tylko szklany dach to taki zbędny bajer. Cena TSI 122 KM chyba plus DSG to ponad 80 tys.
    Skoda Rapid SB ACTIVE 1.6 TDI/90 KM 2013

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?