FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
"Przekoszona" kierownica
  • Dzięki. A jak to jest z tą rzekomą tolerancją 5 %? To chodzi o ustawienie samego koła kierownicy? Czy mogą mi z tego powodu odmówić dalszej korekty?
    Toledo IV | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Reference | Corrida Red | 13000km | Gdynia
  • No dobra, byłem jeszcze raz, poprawili. Tak się złożyło, że zaraz po naprawie musiałem wyjechać w trasę. Na początku wydawało mi się wszystko OK, ale po kilkuset km wydaje mi się, że teraz jakby znowu kierownica jest leciutko w lewo przy jeździe na wprost. Sprawdziłem ciśnienie, nie przypominam sobie też żadnego grzmotu na drodze (autostrada). Opony też wydają się być raczej w porządku. Może być coś jeszcze innego, co sprawia, że ta kierownica mi jakoś odchodzi od tej"idealnej" pozycji?
    Toledo IV | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Reference | Corrida Red | 13000km | Gdynia
  • Wydaje mi się że to Twoje zboczenie i czepialstwo
    Toledo LB I 1.4 TSI 122KM I 58000km I Cerkiewnik
  • Jak ustawisz geometrię na wprost trzeba zrobić ustawienia początkowe czujnika skrętu. Przy wyprostowaniu ECU widzi że na wprost jest kiera przy np -3st i do tego dąży, po adaptacji trzeba nauczyć ECU że na wprost kiera jest w ustawieniu prawidłowym. Ja tak miałem ciągnęli na lewo i kiera skoszona. Po adaptacji kiera wróciła.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • PinkFloyd a jak zrobić taką adaptacje?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?