FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam

    Czy jest opcja ustawienia USB w MDI tak, aby po podłączeniu do niego telefonu lub nawigacji ładowało te urządzenia?

    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Co to znaczy "ładowało"? W sensie, że automatycznie USB będzie źródłem materiału do odtwarzania i samo wrzuci utwory do play listy? To odpowiedź brzmi: tak, Swing uruchamia się w takim trybie jak go wyłączyłeś. Jeżeli natomiast chodzi ci o "ładowanie" baterii telefonu to również "tak, ale...", standardowe 500mA siedzi w porcie. Telefon możesz sobie naładować i będzie ładowany nawet wtedy gdy jako źródło dźwięku jest ustawione radio, czy CD. Miej tylko na uwadze, że nowe, duże smartfony, lub phablety potrzebują czasami 1A prądu ładowania. Jak czasem podładujesz mniejszym to nic się nie stanie, ale jak będziesz regularnie doładowywał takim MDI to możesz zabić baterię w fonie...
    Niektóre nawigacje potrzebują nawet 1.5-2A. To za dużo dla tego portu...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Chodzi mi o ładowanie baterii - ostatnio podłączyłem smartfona i nawet nie było ikonki ładowania, więc albo jest coś wyłączone, albo faktycznie prąd jest tak mały, że telefon na niego nie reaguje.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ładowałem z tego portu Samsunga Galaxy IV i w Rapidzie, i w Octavii i nie było problemu. Może kwestia kabla?
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?